סופרמן ולויס מקבלים עונה נוספת אחרי פרק אחד בלבד

ההצלחה הגדולה של הפרק הראשון מבחינת נתוני הרייטינג הובילה את הרשת האמריקאית CW להכריז מהר על עונה שניה של הסדרה סופרמן ולויס

סופרמן ולויס

מישהו בהנהלה של רשת הטלוויזיה האמריקאית CW מנסה להיות מהיר יותר מסופרמן עצמו, כי מתברר שהסדרה החדשה סופרמן ולויס כבר מקבלת עונה חדשה אחרי ההצלחה רק של הפרק הראשון.

על פי נתוני הרייטינג של CW, פרק הבכורה של סופרמן ולויס משך אליו כ-1.7 מיליון צופים. מדובר בכמות הכי גבוהה של צופים שהייתה לרשת האמריקאית לסדרה שמשודרת באמצע השבוע, או ליתר דיוק בימי שלישי (מתברר שלאמריקאים הפרטים הקטנים האלה חשובים), מאז שנת 2019.

ללא ספק, לפחות חלק מההצלחה של הפרק הראשון נובעת מכך שהשחקנים טיילר הקלין (Tyler Hoechlin) ואליזבת טולוץ’ (Elizabeth Tulloch) גילמו בעבר את שתי הדמויות הללו כדמויות אורחות בסדרות אחרות מהיקום הטלוויזיוני של DC כמו סופרגירל. הצופים ביקשו במשך תקופה ארוכה שגם לדמויות הללו תהיה סדרה משלהן, ובשבוע שעבר הם קיבלו את מבוקשם. סיבה נוספת מדוע החליטו להפיק את הסדרה הזו היא כדי למלא את החור שעתיד להיווצר בקרוב אחרי שהסדרה ברק שחור תגיע לסיומה בעונתה הבאה.

עלילת סופרמן ולויס מתמקדת בגיבור-העל ובעיתונאית החוקרת כאשר השניים הם כבר זוג הורים לילדים בסמולוויל. הם יצטרכו להתמודד עם הסוגיות המורכבות של איך להיות הורים ולמצוא תשובה לשאלה הבוערת: האם אחד או יותר משני הבנים שלהם ירש את כוחותיו של קלארק קנט?

לעדכונים שוטפים על הסדרה אתם מוזמנים לבדוק את ערוץ הטוויטר הרשמי שלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות