רכבת הקרח עונה 2 תסתיים בפרק מיוחד באורך שעתיים

פרק סיום העונה השנייה של "רכבת הקרח", שכפול באורכו מפרק רגיל, יעלה לשידור בסוף חודש מרץ ולאחר מכן יגיע לנטפליקס. העונה הבאה בתהליכים

רכבת הקרח

עלו לרכבת עם משהו חם לשתות והרבה חטיפים, כי זו הולכת להיות נסיעה ארוכה: פרק סיום העונה השנייה של הסדרה רכבת הקרח יהיה באורך של לא פחות משעתיים שלמות.

פרק הסיום המדובר, שהוא כפול מגודלו של פרק רגיל, יעלה לשידור ברשת TNT ביום שני ה-29 במרץ. במקור הפרק היה אמור להיות משודר שבוע מוקדם יותר ב-22 במרץ, אך הוא נדחה ובמקומו שודר טורניר ה-NCAA (אליפות המכללות בכדורסל). הפרק עתיד להציג טוויסטים חדשים במאבקי הכוחות ההולכים ומסלימים על הרכבת ולהכין את השטח לקראת תחילתה של העונה השלישית, שהפקתה כבר אושרה אז אל תיבהלו עם העונה הנוכחית תיגמר בקליף-הנגר מותח.

למי שאינו מכיר, הסדרה רכבת הקרח מספרת על מציאות אפוקליפטית בה העולם קופא ושארית האנושות מצטופפת בתוך רכבת משוריינת וחסינה לקור. הרכבת מחולקת כך שהעשירים ובעלי השררה חיים בנוחות בקרונות הקדמיים, בעוד פשוטי העם חיים בקרונות האחוריים בעוני ובתת-תנאים. במקור, הסדרה מבוססת על סרט דרום קוריאני משנת 2013 בעל אותו שם, בכיכובו של כריס אוונס (קפטן אמריקה מהיקום הקולנועי של מארוול).

בין השחקנים הראשיים של הסדרה ניתן למצוא את ג'ניפר קונלי (רקוויאם לחלום והענק של אנג לי), דיוויד דיגס (סבסטיאן בגרסת הלייב אקשן העתידית של בת הים הקטנה) ושון בין (העונה הראשונה של משחקי הכס).

הסדרה רכבת הקרח זמינה לצפייה עבור מנויי נטפליקס ישראל.

תגובות

במאמר זה

נגישות