פיטר פן ווונדי: פורסמה רשימת הליהוקים המלאה לגרסת הלייב אקשן

ג'וד לאו יחליף את השרביט בקרס פיראטים. אלכסנדר מונולי ואבר אנדרסון יגלמו את פיטר פן ווונדי בגרסת הלייב אקשן, שתהיה בלעדית לדיסני פלוס

פיטר פן ווונדי

דיסני ממשיכה בתכנית שלה להפוך כל להיט אנימציה קלאסי שעבר בידיה לגרסת לייב אקשן ועכשיו מגיע תורו של הסרט פיטר פן, שעתיד להיקרא פיטר פן ווונדי על שם שתי הדמויות הראשיות של הסיפור. צילומי הסרט מתקיימים בימים אלה בעיר ונקובר, קנדה, ועשויים להימשך שלושה חודשים. במקביל, התפרסמה רשימת הליהוקים המלאה של הסרט.

את הילד שלעולם אינו מתבגר, פיטר פן, יגלם אלכסנדר מונולי (Alexander Monoly), שזה התפקיד הראשון שלו על המסך הגדול. וונדי תגולם על ידי אבר אנדרסון (Ever Anderson), הבת של הבמאי פול אנדרסון והשחקנית מילה יובוביץ' מסדרת סרטי הזומבים הידועה האויב שבפנים.

בנוסף, ניתן למצוא ברשימת הליהוקים של פיטר ווונדי את:

  • ג'וד לאו (דמבלדור הצעיר בחיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד) בתפקיד הפיראט קפטן הוק.
  • יארה שאהידי בתפקיד הפיה טינקרבל.
  • גים גפיגן בתפקיד יד ימינו של קפטן הוק, סמי.
  • אליסיה וואפאמטק (Alyssa Wapanatâhk) בתפקיד האינדיאנית לילי הנמרה.
  • ג'ושוע פיקרינג בתפקיד האח האמצעי ג'ון.
  • ג'ייקובי ג'ופ (Jacobi Jupe) בתפקיד האח הצעיר מייקל.
  • אלן טודיק (רוג אחת) ומולי פרקר (אבודים בחלל של נטפליקס) בתפקיד ההורים מר וגברת דארלינג.

ההכרזה הראשונית על הרצון של דיסני לייצר סרט לייב אקשן חדש של פיטר פן הייתה עוד בשנת 2016, אבל העבודה על הפרויקט זחלה לאיטה. רק במהלך השנה האחרונה הקודקודים החליטו של דיסני לפזר אבקת פיות על הסרט וההפקה החלה לנוע.

רק נזכיר שאין זה סרט הלייב אקשן הראשון שנעשה על פיטר פן לאורך השנים, כאשר כנראה הניסיון הזכור ביותר הוא הספין-אוף הוק בכיכובו של רובין וויליאמס ז"ל, בו פיטר פן חוזר אל ארץ לעולם-לא כאדם בוגר כדי לחלץ את ילדיו אחרי שנחטפו על ידי הפיראטים.

אמנם במקור התכנון היה להוציא את הסרט לאולמות הקולנוע, אבל בסופו של דבר לאור המצב הוחלט שיהיה זמין בלעדית בשירות הסטרימינג דיסני פלוס. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך יציאה רשמי של הסרט.

בנימה אישית יותר – שום דבר שדיסני יעשו לא יתעלה על המחזמר של פיטר פן עם חנוך רוזן וחני נחמיאס משנות ה-90.

תגובות

במאמר זה

נגישות