סיכום קומיק קון 2018 חלק ב' – זומבים, מסעות בחלל ודוקטורית אחת

אחרי שבחלק הקודם של סיכום קומיק קון התמקדנו בטריילרים הקולנועיים, הגיע תור הסדרות שיפציעו על המסך הקטן שלנו בעוד מספר חודשים בלבד

ברוכים הבאים לחלק ב' של סיכום כנס קומיק קון 2018, סן דייגו. הפעם נרכז פה את עיקר הטריילרים של כל הסדרות המעניינות שעתידות להגיע אל המסך הקטן. אגב, אם פספסתם את החלק הראשון שמסכם את הצד הקולנועי של הכנס, אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולסגור חור קטן בהשכלה.

המתים המהלכים, עונה 9

ריק ושאר החבורה חוזרים לעונה תשיעית, וכנראה אחרונה לפחות עבור חלק מהקאסט. בכנס קומיק קון קיבלנו טריילר יחסית ארוך של חמש וחצי דקות. בטריילר רואים איך מצד אחד כל הקהילות שהשתתפו בלחימה מול ניגן והמושיעים שלו עושות מאמצים כדי לבנות את עצמן מחדש, אך מצד שני לא בטוח כלל שהמשקעים שנותרו בליבם של הניצולים משני הצדדים יאפשרו להם לחיות בשלום לאורך זמן. העונה החדשה צפויה להתחיל את שידוריה ב-7 באוקטובר.

https://youtu.be/yz9LVrhEU4c

נייטפליירז (Nightflyers)

חשבתם שהמסך הקטן ייפרד לשלום מהיצירות של ג'ורג' ר. ר. מרטין אחרי שמשחקי הכס תסגור את הבאסטה עם עונתה האחרונה בשנה הבאה? אז תחשבו שוב. סדרה חדשה בשם נייטפליירז עתידה לעלות בנטפליקס ולהתבסס על כתביו של הסופר המפורסם. הסדרה מתוארת כ"מותחן פסיכולוגי בעומק החלל בתקופה בה כדור הארץ נמצא בפני חורבן, וצוות חוקרים שיירט חללית חייזרית אולי מחזיק במפתח להצלת הכוכב".

האורביל, עונה 2

ספינת החלל שלקחה את האנטרפרייז וחיברה אותה עם חוש ההומור הבריא של סת' מקרפלן חוזרת לעונה שנייה. צפו להרפתקאות חדשות של קפטן אד מרסר וצוותו החל מה-30 בדצמבר, מה שמבטיח שהחורף הבא שלנו יהיה חם לפחות על המסך הקטן.

https://youtu.be/lavy7qZ1aoo

סטאר טרק דיסקברי, עונה 2

אם כבר הזכרנו את האנטרפרייז, אי אפשר שלא להתייחס לכך שסטאר טרק דיסקברי חוזרת גם היא לעונה שנייה. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך שידור מדוייק, אבל בהערכה גסה מנויי נטפליקס הטרקים שבינינו יכולים להתחיל לחמם את מנועי העל-חלל שלהם בסביבות תחילת שנת 2019.

Star Wars: The Clone Wars

חובבי סטאר וורס לא יצאו מהכנס הזה בידיים ריקות וזכו לטריילר של סדרת האנימציה Star Wars: The Clone Wars. הטריילר לא חושף יותר מדי פרטי עלילה ויותר משמש ככלי עזר לבניית האווירה הכללית של הסדרה.

דוקטור הו, עונה 11

טריילר-טיזר בן 50 שניות בלבד לעונה הבאה של דוקטור הו, שתגולם על-ידי השחקנית ג'ודי ויטאקר ובכך תהפוך לאישה הראשונה שמגלמת את הדמות אחרי שעד כה התפקיד נשמר לגברים בלבד. האם היא תצליח להיכנס לנעליים הגדולות של קודמה, פיטר קאפאלידי? צפו בטריילר ואולי תקבלו רמז לעתיד לבוא.

Disenchantment

כבר כתבנו בעבר על Disenchantment, סדרת האנימציה החדשה של יוצר משפחת סימפסון, אז כמובן שאי אפשר להתעלם מהטריילר החדש שעלה לאוויר במהלך קומיק קון. כבר מהרגע הראשון של הטריילר אפשר לצפות למגוון גדול של הרפתקאות וצרות אליהן תיקלע הדמות הראשית, הנסיכה בין, יחד עם שני חבריה הטובים המלווים אותה לכל מקום. שריינו לעצמכם את ה-17 באוגוסט.

https://youtu.be/Gp_RnJcb8Ig

תגובות

במאמר זה

נגישות