צפו: טיזר ראשון של סדרת האנימציה Disenchantment

הטיזר הקצרצר של Disenchantment, סדרת האנימציה החדשה של יוצר משפחת סימפסון מאט גרואנינג, מעניק לצופים טעימה קטנה ממה שצפוי

שירות הסטרימינג הפופולארי נטפליקס פרסם לאחרונה טיזר ראשון של סדרת האנימציה Disenchantment, אשר מאחוריה עומד יוצר הסדרה משפחת סימפסון, מאט גרואנינג.

"ראיתם את העתיד ב-Futurama", נאמר בתחילת הטיזר. "ראיתם את ההווה בספרינגפילד. אז, מובן מאליו, מה הצעד השלישי?". מעבר לאמירה הזו הטיזר לא מציע הרבה, אבל סביר להניח שעדיין הציפיות מהסדרה הזו גבוהות. בכל זאת, עברו 19 שנה מאז שמאט גרואנינג יצר סדרה חדשה.

עלילת Disenchantment ("בלתי קסום" בתרגום חופשי לעברית) מתמקדת בנסיכה שתיינית בשם בין ובשני המלווים הקבועים שלה, עלף בשם עלפו ושד בשם לוסי. הם גרים בעולם פנטזיה בשם Dreamland בו השלושה כמובן מסתבכים בהמון צרות שונות ומשונות בהן מעורבים טרולים, עוגים, הרפיות ושאר יצורים.

מבחינת קסאט המדבבים, את קולה של בין תעניק אבי ג'ייקובסון (אמילי מבוג'ק הורסמן), שזה התפקיד הראשי הראשון שלה בסדרת אנימציה לטלוויזיה. לצידה ידבבו נאט פאקסון את עלפו ואריק אנדרה את לוסי.

העונה הראשונה של Disenchantment תהיה באורך עשרה פרקים ותהיה זמינה בנטפליקס החל מה-17 באוגוסט. אם קשה לכם לחכות בסבלנות עד אז, אתם מוזמנים בינתיים להציץ בתמונות של הסדרה שפורסמו בסוף חודש מאי האחרון, או לעקוב אחרי עדכונים בערוץ הטוויטר הרשמי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות