יוצרי ״מקום שקט״ יעבדו לקולנוע את בוגימן של סטיבן קינג

בוגימן, סיפור אימה קצר של הסופר סטיבן קינג, יקבל לראשונה עיבוד קולנועי באורך מלא אחרי שבשנים האחרונות הסתפק בסרטים קצרים בלבד

עיבוד קולנועי נוסף ליצירה של אשף האימה סטיבן קינג נמצא בדרך: צמד היוצרים הצעירים, בריאן וודס וסקוט בק, יעבדו עבור פוקס המאה ה-20 את בוגימן, סיפור קצר שקינג פרסם במרץ 1973, ולאחר מכן צורף לאוסף משמרת לילה ב-1978.

הידיעה מגיעה בין מטר הכרזות הנקשרות להצלחה המרהיבה של העיבוד הקולנועי האחרון לזה, בכיכובו של פניווייז הליצן המרקד, שהכניס למעלה מ-700 מליון דולר בקופות העולמיות. במקביל לסיקוול של זה עתיד לצאת בספטמבר בשנה הבאה, בכיכובם של ביל סקארסגארד, ג׳יימס מקאבוי, ג׳סיקה צ׳סטיין, ביל היידר ועוד – צפים על פני השטח שלל עיבודים נוספים ליצירותיו של הסופר הפורה. בחודש הבא מגיעה קאסל רוק, הסדרה החדשה של הולו; רק בשבוע שעבר דיווחנו על העיבוד המתקרב לדוקטור סליפ בכיכובו של יואן מקגרגור; וכבר בוגימן גם מצטרף לקרנבל הקריפי. 

בוגימן מתרחש ברובו במשרדו של פסיכיאטר, אצלו אדם מתאר בפאראנואידיות את הרציחות המיסתוריות של שלושת ילדיו. הסיפור הקצר זכה למספר עיבודים קולנועיים במסגרות של סרטים קצרים. טרם נמסרו פרטים נוספים לגבי העיבוד המתקרב, או מי יביים אותו.

וודס ובק זכו לתשומת לב לאחר הצלחת מקום שקט של השחקןשהפךלבמאי, ג׳ון קרסינסקי, איתו כתבו את התסריט לסרט האימה הייחודי. השניים, שגדלו יחד באייווה, החלו לפתח את הרעיון המקורי של הסרט כבר לפני חמש שנים. וודס אמר למגזין ווראייטי: ״רצינו להפוך את הסאונד עצמו לכמו הכריש ממלתעות, וליצור ממנו את המפלצת של הסרט״.

מקום שקט הפך להיות אחד מסיפורי ההצלחה המפתיעים של 2018, כשהכניס מעל 328 מליון דולר על תקציב של 17 מליון בלבד, והסיקוול שלו כבר נמצא גם הוא בפיתוח, במעורבותו של קרסינסקי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות