מה ניתן ללמוד מהפוסטר הראשון של המתים המהלכים עונה 9?

הפוסטר של העונה התשיעית, שעלילתה אמורה להתחיל אחרי קפיצה קדימה בזמן בין העונות, מעניק רמז גדול לגבי לאן קבוצת הניצולים עתידה להגיע

רשת הטלוויזיה האמריקאית AMC פרסמה פוסטר ראשון של המתים המהלכים עונה 9, ועיון מעמיק בו מלמד אותנו כמה דברים מעניינים לקראת העתיד לבוא.

להזכירכם, בין עלילת העונה השמינית לבין העונה התשיעית יש קפיצת זמן, אך לא ברור בדיוק כמה. בכל מקרה, את חלוף הזמן ניתן לראות על לפחות שתיים מהדמויות שמופיעות בפוסטר: ריק מופיע במרכז התמונה עם מראה חדש של תספורת גזוזה, אפשר להגיד כמעט צבאית; ומגי, שלא ברור אם היא כבר אחרי ההיריון או במהלכו, מופיעה בפוסטר עם שיער ארוך יותר.

פוסטר המתים המהלכים עונה 9

עוד נקודה מעניינת שקשה שלא להבחין בה היא נוכחות מבנה גבעת הקפיטול החרוך ברקע בין מגי לדריל. יכול להיות שזה רמז לכך שהקבוצה מוצאת הצדקה כלשהי לנסוע אל וושינגטון. יכול להיות שזה קשור למסוק, שהבליח לכמה ביקורים קצרצרים לאורך הסדרה וניתן להבחין בו גם בפוסטר בקטן בין ריק לבין מישון.

עד כה למדנו מפרסומים קודמים שבעונה הקרובה השחקן ג'ון ברנטל יחזור לפרק אחד בתור השריף שיין, אך לא ברור כיצד ובאיזה קונטקסט בדיוק זה יקרה מאחר והדמות מצאה את מותה בתום העונה השנייה. בנוסף, זו תהיה העונה האחרונה בה ישתתפו השחקנים אנדרו לינקולן ולורן כהן, ריק ומגי בהתאמה. כמו כן, סקוט גימפל לא יכהן יותר בתפקיד השואוראנר של הסדרה ואותו תחליף התסריטאית אנג'לה קאנג.

המתים המהלכים עונה 9 תחל את שידוריה בחודש אוקטובר הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות