האם המתים המהלכים יוצאת לדרך חדשה בעונה 9?

סקוט גימפל, השואוראנר של "המתים המהלכים", אומר כי פרק הסיום שישודר השבוע יהיה שונה ויסכם את כל שמונה העונות של הסדרה ששודרו עד כה

השבוע ישודר פרק סיום העונה השמינית של המתים המהלכים, אבל לפי דבריו של השואוראנר של הסדרה, סקוט גימפל, פרק הסיום הזה יהיה שונה במהותו ממה שהכרנו עד כה.

אמנם סקוט גימפל לא סיפק פרטים של ממש שאפשר להיאחז בהם, אבל בגדול הוא אמר שהעונה הבאה של הסדרה, התשיעית במספרה, תתחיל סיפור חדש. הנה מה שהיה לו להגיד בנושא:

"הפרק הזה אינו סיכום של 15 הפרקים הקודמים, אלא הכותבים ואני רואים אותו בדרכים רבות בתור סיכום של שמונה העונות הראשונות. זו תהיה סוג של סדרה חדשה עם סיפור חדש וגדול יותר. זה משהו שציפיתי לו אפילו לפני עונה 8. הייתה מעין תחושת כבדות באוויר ככל שהתקרבנו אל פרק הסיום. זה היה כמו טקס סיום מוזר עבור כולם".

ככל הנראה, פרק הסיום שישודר השבוע יסכם את המלחמה הארוכה והמתישה בין ריק לבין ניגן. שמועות אומרות כי העימות האחרון ביניהם יסתיים שונה מאשר האופן בו העלילה התגוללה בקומיקס המקורי. במלים אחרות, המעריצים עשויים להיות מופתעים.

חשוב לנצל את ההזדמנות כדי לציין כי זו גם העונה האחרונה בה סקוט גימפל ישמש בתור השואוראנר של המתים המהלכים. החל מהעונה הבאה הוא יוחלף על ידי אנג'לה קאנג, תסריטאית שכתבה לפחות 20 מהפרקים של הסדרה. על אף זאת, סקוט גימפל יישאר ברקע בתור מעין משגיח שיפקח על הפרנצ'ייז כולו כמכלול.

תגובות

במאמר זה

נגישות