התסריט הגנוז של הנוסע השמיני 3 יעובד לסדרת קומיקס

וויליאם גיבסון, שכתב את התסריט הגנוז של "הנוסע השמיני 3", יחבור אל יוצר הקומיקס ג'וני כריסמס ואל הוצאת Dark Horse כדי להפיח חיים בסיפור

הוצאת הקומיקס האמריקאית Dark Horse הכריזה כי וויליאם גיבסון, היוצר של Neuromancer, יעבוד יחד עם ג’וני קריסמס על סדרת קומיקס חדשה אשר מבוססת על התסריט הגנוז של הסרט הנוסע השמיני 3.

במקור, בשנת 1992 גיבסון כתב את התסריט של הנוסע השמיני 3 אבל הבמאי דייוויד פינצ’ר לא אהב את התוצאה. מה שהגיע בפועל אל המסך הגדול זו גרסה משוכתבת באופן מאסיבי של התסריט, שלא השאיר כמעט זכר לגרסתו הראשונה.

הנה מה שאמר גיבסון לאתר CBR בנושא:

“כאשר התסריט הראשון שלך אינו מופק והסרט שיוצא לקולנוע אינו משאיר לו זכר, הדבר האחרון שאתה מצפה לו הוא לראות את היצירה היפיפיה שלך מקבלת חיים עשורים לאחר מכן במדיום שונה על ידי יוצר ברמה כמו ג’וני כריסמס. זו חוויה נהדרת ואין לי ספק שהגרסה של ג’וני תעביר את התוכן שלי לקהל יותר טוב ממה שסרט היה יכול לעשות”.

על פי הסינופסיס של הקומיקס החדש, “האיחוד” ששלח את ריפלי והחיילים בהנוסע השמיני 2 תופס את החללית איתה ברחו מהכוכב ריפלי, ניוט, היקס ובישופ אחרי הקרב נגד מלכת החייזרים האימתנית. יחד איתם האיחוד מאתר גם את החייזר שהסתנן פנימה, מה שמהווה את יריית הפתיחה למירוץ חימוש ביולוגי ולמלחמה קרה בין ממשלות. הסיפור מוגדר כמותחן במסגרת מלחמה קרה.

הגיליון הראשון שמבוסס על הנוסע השמיני 3 של גיבסון עתיד לצאת לאור ב-7 בנובמבר השנה. לא צויין מה יהיה אורך הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות