המתים המהלכים נפרדת מריק גריימס, כנראה גם ממגי

השחקן אנדרו לינקולן, שמגלם את הדמות הראשית ריק בסדרת המתים המהלכים, מתכוון לפרוש מהסדרה לאחר העונה התשיעית והוא אינו היחיד שעוזב

אנדרו לינקולן, ריק גריימס המתים המהלכים

המתים המהלכים ידועה בתור סדרה שנפרדת באופן קבוע מדמויות מרכזיות רבות, כשבמהלכה שתי הדמויות הראשיות שנחשבו כבטוחות ביותר היו צמד האב ובן, ריק וקארל גריימס. בעונה השמינית שהסתיימה באפריל האחרון, הובהר שזהו כבר לא המצב, לאחר מותו הפתאומי של קארל המגולם בידי צ׳אנדלר ריגס הצעיר. כעת נראה שהשחקן הראשי ביותר של הסדרה, אנדרו לינקולן, שמגלם את ריק, צפוי גם הוא לעזוב כבר בעונה הקרובה.

עלפי דיווח בלעדי של אתר קוליידר, לינקולן צפוי לככב בשישה פרקים בלבד במהלך העונה התשיעית של דרמת הזומבים, שצפויה כרגיל לעלות לאוויר באוקטובר, אך כאמור לא נחשף באיזה אופן דמותו תעזוב את הסדרה. ריק מכהן כמוקד המרכזי ביותר של המתים המהלכים עוד מפתיחתה של הסדרה, כך שלא ברור כיצד היא תתעצב בלעדיו, בעוד הרייטינג שלה גם כך לא מפסיק לצנוחריגס הצעיר ומשפחתו דיברו רעות בפומבי על התנהלות יוצרי הסדרה סביב העזבתו הבלתי צפויה של קארל, בעוד במקור הקומיקסי של רוברט קירקמן, ריק וקארל ממשיכים את סיפוריהם עוד בחוברת ה-180.

במקביל, נראה שמגי, מהדמויות הותיקות והמהותיות של הסדרה גם היא, בעצמה נמצאת בדרכה לעזוב בעונה הבאה. זאת בהתאם לידיעה שהשחקנית לורן כהן תככב בדרמה חדשה מבית היוצר של ABC, שתעקוב אחר סוכן FBI (סקוט פולי) וסוכנת CIA (כהן) שנאלצים להקים צוות מרגלים משותף. הסדרה צפויה לעלות ב-2019. וזה לא יגיע כהפתעה אם המתים המהלכים תפרד בקרוב מאוד גם ממישון המשמעותית, כשכוכבה ההוליוודי של דנאי גורירה החל לזרוח סוף סוף, עם תשומת הלב שתפסה כאוקויה בצמד בלוקבאסטריהענק, הפנתר השחור והנוקמים: מלחמת האינסוף.

בנוסף נאמר כי ב-AMC מתכננים להרחיב בהתאם את דמותו האהובה של דריל, ומסתובבת שמועה אינטרנטית שלשם כך הוצעה לשחקן נורמן רידוס עסקה של 20 מליון דולר, כדי להשאר ולהחליף את לינקולן ככוכב הראשי. רידוס מצידו בנתיים הגיב למאורעות במדיה החברתית עם תמונה נוסטלגית אחת:

תגובות

במאמר זה

נגישות