המתים המהלכים עונה 9: שיין יחזור לביקור באחד הפרקים

ההפקה החליטה להחזיר לביקור של פרק אחד את הדמות שיין במסגרת המתים המהלכים עונה 9. איך הוא יופיע, בהתחשב בעובדה שאנו יודעים מה עלה בגורלו?

עונה 9 של דרמת האימה המתים המהלכים תציג שוב את דמותו של שיין וולש, בגילומו של ג׳ון ברנטל.

זמן קצר לאחר שנודע כי דמות הליבה המרכזית ביותר של דרמת האימה, ריק גריימס (אנדרו לינקולן), עתידה לעזוב את הסדרה בעונה הבאה, כעת נאמר כי דמותו של שיין, שמת בידיו של ריק בעונה השניה, תופיע בפרק אחד במהלך העונה הבאה. שיין היה שוטר וחברו הטוב ביותר של ריק, לפני מאורעות אפוקליפסת הזומבים, שניהל רומן עם אישתו לורי (שרה וויין קליס). הסדרה מעולם לא חשפה מי הוא אביה האמיתי של ג׳ודית, שריק מגדל כבתו שלו.

המתים המהלכים לא השאירה ספקות לגבי מותו של שיין, שחזר מיד כזומביואז מת שוב בידיו של קארל הצעיר (צ׳אנדלר ריגס). היה זה רגע משמעותי בתולדות הסדרה, בו נחשף כי למעשה כל בני האדם בעולם נדבקו בוירוס. בהתאם לכך, סביר שברנטל ישוב לגלם את הדמות במסגרת של הזיה (כפי שכבר קרה בעונה השלישית) או פלאשבק – דרכי סיפור המזוהות עם הסגנון הנרטיבי/ויזואלי שהסדרה אוהבת לשחק איתו.

עם עזיבתו הקרובה של לינקולן כגיבור הסדרה ריק, ועזיבותיהן הצפויות של לורן כהן (מגי) ודנאי גורירה (מישון) – נראה כי המתים המהלכים מבצעת מהלכים מגוונים כדי לשמור על מה שהקהל שלה רגיל אליו. בין המהלכים השונים, נאמר כי הסדרה הציעה לנורמן רידוס (דריל דיקסון) סכומי עתק כדי לתפוס את מקומו של לינקולן בתור השחקן שמוביל את הסדרה.

מאז עזיבתו של ברנטל, השחקן המשיך לפתח את הקריירה שלו, כשבמרכזה תפקידו הפופולארי כמעניש בסדרות שיתוף הפעולה של מארוול ונטפליקס. ברנטל צבר תשומת לב רבה כשהופיע לראשונה בדמות האנטיגיבור בעונתה השניה של דרדוויל, ובעקבות ההצלחה קיבל סדרת סולו משל עצמו, שעלתה לאוויר ב-2017. המעניש חודשה לעונה שניה, שמצטלמת בימים אלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות