השחקן דה-רוק הכריז כי ההמשך של ג׳ומנג׳י: שורדים בג׳ונגל נמצא בדרכו

דוויין ג'ונסון הכריז על סרט ההמשך של "ג'ומנג'י: שורדים בג'ונגל" באמצעות תמונה באינסטגרם של צוות השחקנים סביב שולחן ישיבות

הסיקוול של ג׳ומנג׳י: שורדים בג׳ונגל נמצא בדרך, עלפי הכרזה אינסטגרמית רשמית של דוויין "דה-רוק" ג׳ונסון בעצמו.

https://www.youtube.com/watch?v=eA5WqfKsbZg

בשלהי האופנה הנוסטלגית בהוליווד, ולאחר ההצלחה הבינלאומית המדהימה של שורדים בג׳ונגל מסוף 2017, שתפקד כסיקוול רוחני לג׳ומנג׳י הנניינטיזי בכיכובו של רובין וויליאמס, היה זה רק עניין של זמן עד שסוני יתחילו לעבוד על הסרט הבא בפרנצ׳ייז. שורדים בג׳ונגל הצליח להכניס בקופות הבינלאומיות קרוב למליארד דולר, uיותר מבלוקבאסטרים מצליחים כמו תור: ראגנארוק, ספיידרמן: השיבה הביתה ווונדר וומן, על תקציב של 90 מליון בלבד.

ג׳ונסון, שגם נמצא בין מפיקי הסרט, פרסם תמונה מסביב לשולחן יחד עם הקולגות, שכללו את ג׳ייק קסדן (מורה רעה, סקס טייפ) הבמאי והתסריטאיבמשותף של הסרט הקודם והבא. ג׳ונסון החמיא לפיץ׳ ה״דינמטי״ של קסדן לסיקוול, ושיתף כי כולם לא יכלו להפסיק לצחוק במהלכו. בנוסף, הכוכב הדגיש כי כמו בסרט הקודם, גם הפעם הלב בסיפור יהיה העוגן שלהם.

https://www.instagram.com/p/BkEc_cvF6qj/?utm_source=ig_embed

ג׳ונסון זרק גם מיניספויילר לאוויר, ואמר שדמותו של קווין הארט, הקומיקאי וכוכב נוסף של הסרט, מתה ב-15 השניות הראשונות של ג׳ומנג׳י הבא, בדרך שהוא מאמין כי תגרום ל״מחיאות כפיים ענקיות בעמידה מצד הקהל והקאסט״. האינטרקציה המשעשעת בין דמויותיהם של ג׳ונסון והארט החזיקה את הערכים הקומיים של הסרט הראשון, ונראה כי השניים ממשיכים אותה גם במציאות. השחקן תייג בפוסט את הארט, קארן גילאן (נבולה משומרי הגלקסיה), ג׳ק בלאק וניק ג׳ונאס – כך שניתן להבין כי חברי הקאסט הכריזמטי בשלמותו עתידים לשוב גם הם לסיקוול, ששמו טרם פורסם.

לפני מספר שבועות, סוני כבר קרצו על הגעתו של הסיקוול המצופה, עם פוסטר שמציג את הצלליות של אותם חברי הקאסט, עומדים אל מול פסל היגואר הענקי, שסביבו מאורעות שורדים בג׳ונגל התרחשו. על הפוסטר נכתב ״הפרק הבא מגיע לבתי הקולנוע״, ללא פרטים נוספים.

לקריאת הביקורת שלנו על הסרט

 

תגובות

במאמר זה

נגישות