משפחת סופר-על 2 עוקף את "מוצאים את דורי" בהכנסות

השבוע הראשון של משפחת סופר-על 2 באולמות הקולנוע ברחבי העולם היה כה מוצלח עד שעקף במהירות את הסרט "מוצאים את דורי", גם הוא של פיקסאר ודיסני

משפחת סופרעל 2 ריסקה את הקופות האמריקאיות בסופ״ש הפתיחה שלה עם 182 מליון דולר, שיא חדש עבור סרט אנימציה. הפתיחה המסחררת הזו מיקמה את הסרט הישר במקום השמיני בטבלת כל הזמנים, מעל קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים וריבוט הלייב אקשן של היפה והחיה.

המספר האסטרונומי שהסיקוול המצופה של פיקסארדיסני הכניס בבוקס אופיס, הוא הגבוה ביותר שסרט אנימציה הצליח להשיג עד היום, בפער ניכר. השיאן הקודם שייך גם הוא לפיקסארדיסני: מוצאים את דורי מ-2016, שהכניס 135 מליון דולר ״בלבד״ בסופ״ש הראשון שלו.   

יחד עם ההכנסות העולמיותמשפחת סופרעל 2 הכניס כבר 235 מליון דולר, כשהוא זמין בינתיים רק ב-26% מהשוק העולמי, לא כולל את סין. בשנה שעברה, קוקו זוכה האוסקר של פיקסארדיסני כיכב אצל הסינים עם 189 מליון דולר. באמריקה לעומת זאת, קוקו, המיוסיקל שעקב אחר משפחה מקסיקנית בחג יום המתים, הכניס 209 מליון דולר בסוף הריצה בת 22 השבועות שלו. כלומר, משפחת סופרעל 2 כנראה יעקוף אותו כבר בשבוע הראשון שלו.

משפחת סופרעל 2 מגיע 14 שנים לאחר צאת הסרט הראשון המצליח (Incredibles במקור), בכתיבה ובימוי חוזרים של בראד בירד. קרייג טי. נלסון, הולי האנטר, שרה ואוול, וסמואל אל. ג׳קסון חוזרים כחברי הקאסט המקורי, בעוד האק מילנר מחליף את ספנסר פוקס בתור דאש, הילד האמצעי והספידסטר של המשפחה. בירד ממשיך לדבב בעצמו את דמותה של עדנה, מעצבת האופנה האייקונית. עוד מצטרפים למדבבים: בוב אודנקירק (סול משובר שורות/סמוך על סול), איזבלה רוסליני וסופיה בוש. מייקל גיאצ׳ינו גם הוא חזר להלחין שוב את הפסקול.

עם ההצלחה המרהיבה של הסרט ה-20 של פיקסאר, ניתן לצפות כי ההמשך הבא בפרנצייז משפחת סופרעל יגיע במקרה הזה מהר יותר.

לחצו כאן לקריאת הביקורת שלנו על הסרט.

תגובות

במאמר זה

נגישות