מדריך: סדרות קיץ 2018 הלוהטות ביותר

אילו סדרות חוזרות אל המסך ואילו יופיעו עליו לראשונה בעונת הקיץ הקרובה?

גלימה ופיגיון

בעבר הלא רחוק, לתקופת הקיץ בטלוויזיה היה מוניטין גרוע למדי, כשהיא לרוב היתה זמנו של הקולנוע לזרוח ולשלוט בהייפ. אבל הזמנים משתנים, ועכשיו כשהחום של יוני שולט ברחובותהטלוויזיה כבר מוכנה וערוכה לקראת צופיה המרובים שיעדיפו את הקירור הביתי במשך שעות לא מבוטלות, עם כמה פנינים חדשות וכאלו מתחדשות. אלו הן סדרות הקיץ שמומלץ לכם לשים לב אליהן במיוחד:

Picnic at Hanging Rock

בעיבוד האוסטרלי הגותי השני לספר דרמת המיסתורין מאותו השם, מככבת בוגרת משחקי הכס, נטלי דורמר: ארבע נשים, בינהן שלוש תלמידות ומורה אחת, נעלמות בפיקניק הנערך ביום ולנטיין עם פתיחת המאה ה-20. דורמר מגלמת את המנהלת הנוקשה שמנסה להבין מה קרה לבחורות הנעלמות. המיניסדרה המסקרנת יצאה לדרכה בתחילת חודש מאי באמאזון, ומסתיימת בפרקה השישי.

Cloak & Dagger

הסדרה החדשה ביותר המבוססת על קומיקס של מארוול, עוקבת אחר טנדי (אוליביה הולט) וטיירון (אוברי ג׳וזף), שני בני נוער בניו אורלינס. השניים אמנם מגיעים מרקעים הפוכים, אך קשורים דרך מאורעות טראומתיים שהשתלבו זה בזה, והעניקו לכל אחד מהם כוחותעל. בעוד הם מתחילים בקשר רומנטי, בני הזוג הצעירים מבינים כי כוחותיהם פועלים טוב יותר כשהם עובדים יחדיו. דרמת גיבוריהעל תעסוק בנושאים מהותיים כמו מעמדות, אלימות משטרתית ואמונה. כותב הקומיקסים של מארוול, ג׳ו פוקסקי, מריץ את סדרת הקומיקס שרק עלתה לאוויר עם פרק כפול, וצפויה להכיל 10 פרקים.

לוק קייג׳עונה 2

הגיבור מהארלם (מייק קולטר) שצבר לעצמו מעמד של סלב בסביבתו, יאלץ עכשיו להתמודד עם בושמאסטר (מוסטפה שאקיר), נבל עם כוחותעל זהים לאלו של לוק. נוכחותו יוצרתהכאוס של הנבל החדש מוציאה מלוק את הרע ביותר. מיסטי נייט (סימון מיסיק) וקלייר (רוזריו דוסון) כמובן יהיו שם, והקולגה איירון פיסט (פין ג׳ונס, בוגר טיירלי נוסף של משחקי הכס) גם הוא יגיע לביקור. 13 הפרקים החדשים ינחתו בנטפליקס ב-22 ביוני.

https://www.youtube.com/watch?v=sB1in0KkoG4

פריצ׳רעונה 3

עונתה הראשונה של דרמת האקשן/עלטבעי/קומדיה שחורה מבית היוצר של סאם קטלין השואוראנר וצמד היוצרים סת׳ רוגן ואוון גולדברג נחשבה לשנויה במחלוקת, ואז הגיעה העונה השניה והלהיבה את הקהל יותר. הסדרה הברוטלית מבוססת על הקומיקס של ורטיגו שיצרו גארת׳ אניס וסטיב דילון, ועוקבת אחר ג׳סי (דומיניק קופר), כומר במשבר אמונה, במסע אלים למצוא את אלוהים, כשגופו אוחז בכוח בלתי רגיל. פריצ׳ר תשוב עם 10 פרקים נוספים ב-24 ביוני.

קאסל רוק

סדרת האימה הפסיכולוגית מבוססת על סיפוריו השונים של סטיבן קינג, ומי אם לא ביל סקארסגארד, פניווייז בעצמו מהעיבוד הקולנועי המגהמצליח משנה שעברה של זה, מתאים לככב בה. הסדרה המקורית של הולו בהפקתו של ג׳יי ג׳יי אברהמס ״תשלב בין הסקאלה המיתולוגית לדרך סיפור הדמויות האינטימית של עבודותיו הכי אהובות של קינג, ותארוג סאגה אפית של אפלה ואור״. עוד יככבו אנדרי הולנד (סלמה, אור ירח), סיסי ספייסק, סקוט גלן (סטיק מדרדוויל), טרי קווין (ג׳ון לוק מאבודים) וג׳יין לוי (מסרטי אימה שונים). קאסל רוק תגיע ב-25 ליולי.

https://www.youtube.com/watch?v=H14tqKZYhgg

The Innocents 

דרמת נעורים עלטבעית/מד״בית בריטית, בכיכובו של גאי פירס (נאום המלך, איירון מן 3), ובהפצה בינלאומית של נטפליקס. הסדרה החדשה תעקוב אחר הרפתקאותיה המורכבות של ג׳ון (סורשה גראונדסל), כשהיא מתחילה חיים חדשים בלונדון, ומוצאת את עצמה כחלק ממזימת חטיפהאז גופה מתחיל להשתנות בדרכים שלא יכלה לדמיין. פרסל אסקוט יגלם את הארי, המאוהב הצעיר ואוחז בכוחות יוצאי דופן גם הוא, יברח יחד עם ג׳ון כדי שיוכלו להיות יחד. העונה הראשונה תכלול 8 פרקים, ופרקה הראשון יעלה ב-24 באוגוסט.

https://www.youtube.com/watch?v=6XshabV0010

ג׳ק ראיין

מיד לאחר ההצלחה המדהימה של מקום שקט בבתי הקולנוע, ג׳ון קרסינסקי מגיע לככב בתפקיד הכותרת בסדרת האקשן של אמאזון, המבוססת על ספריו של טום קלנסי: ״ראיין הוא אנאליסט CIA, שבמקרה נתקל בסדרת העברות בנק חשודות, ונסיונו למצוא תשובות מושך אותו מעבודת השולחן הבטוחה הישר למשחק חתול ועכבר קטלני בינלאומי מול טרוריסט, שמכין מתקפת-ענק על ארה״ב ובנות בריתה״. אבי קורניש (שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי) ו-וונדל פירס (הסמויה) גם יהיו בין חברי הקאסט המרשים. ג׳ק ראיין צפויה לחתום את הקיץ ב-31 באוגוסט.

תגובות

במאמר זה

נגישות