“מארוול מ-א’ ועד ת’ור” – פודקאסט ישראלי שכולו מארוול

מחפשים פודקאסט להקשיב לו ושמדבר על נושא גיקי? תנו הזדמנות לפודקאסט "מארוול מ-א' ועד ת'ור", שכולו עוסק בניתוח היקום הקולנועי של מארוול

אמנם סצינת הפודקאסטים בארץ הולכת ומתפתחת, אבל עדיין רק בודדים מתוכם עוסקים בנושאים שקשורים לתרבות הגיק. מארוול מ-א’ ועד ת’ור (משחק מלים על משקל “מ-א’ ועד ת'”) הוא פודקאסט צעיר וכחול-לבן שמוקדש כולו לניתוח הסרטים מהיקום הקולנועי של מארוול. הפודקאסט נוצר ומוגש על ידי שני חברים, רותם יפעת ואברי רוזן צבי, בוגרי לימודי קולנוע.

“שנינו אוהבים את מארוול, כמו כולנו”, אומר רותם יפעת. “אנחנו רצינו בעצם לדבר עליהם. שנינו אוהבים לדבר על קולנוע והחלטנו לעבור ממדיום כתוב למדיום מדובר”.

מארוול מ-א’ ועד ת’ור מנתח באופן רטרוספקטיבי את הסרטים שמרכיבים את היקום הקולנועי של מארוול, כאשר הפרק הראשון של הפודקאסט מוקדש לאיירון מן, הסרט אשר החל את כל הקונספט הזה של סדרת סרטים שמתכתבים אחד עם השני.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה מארוול מ-א’ ועד ת’ור הוציא עד כה 11 פרקים של בערך 50 דקות כל אחד, אותם תוכלו לשמוע כאן. כדי להישאר מעודכנים מתי עולה פרק חדש, אתם מוזמנים לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק של הפודקאסט.

האזנה נעימה לכל מעריצי מארוול.

תגובות

במאמר זה

נגישות