תמונות ראשונות מתוך Disenchantment של יוצר "משפחת סימפסון"

עלילת הסדרה Disenchantment מתמקדת בנסיכה שתיינית בשם בין ושני חבריה שמלווים אותה, העלף עלפו והשד לוסי. היא תעלה בנטפליקס באוגוסט הקרוב

ערוץ הטוויטר של סדרת האנימציה Disenchantment הפיץ תמונות ראשונות מתוך הסדרה, שאמורה לעלות אצל נטפליקס.

מי שעומד מאחורי Disenchantment הוא מאט גרואנינג (Mat Groening), יוצר המשפחה הצהובה המפורסמת ביותר בטלוויזיה, משפחת סימפסון. אפשר להבחין במעורבתו בפרויקט גם בסגנון הציור של הסדרה החדשה, שיש לה קווי דמיון רבים לסדרה שהפכה את מאט גרואנינג לשם-דבר במהלך שלושת העשורים האחרונים.


הדמויות המרכזיות של הסדרה מורכבות משלישיה בלתי ניתנת להפרדה – נסיכה בעלת בעיית שתיה קשה בשם בין (Bean), עלף שמלווה אותה בשם עלפו (Elfo) ושד בשם לוסי (Luci). מבחינת הקאסט, בין, עלפו ולוסי ידובבו על ידי אבי ג'ייקובסון, אריק אנדריי ונט פאקסון בהתאמה.

עלילת הסדרה מתרחשת בממלכה שנקראת Dreamland ובמהלכה השלישיה הזו תיתקל ביצורים קסומים רבים אחרים כמו עוגים, טרולים, רוחות וגם כמה בני אדם. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין פרטים ספציפיים לגבי העלילה.

Disenchantment ("לא קסום" בתרגום חופשי לעברית) תעלה באופן רשמי לאוויר עבור לקוחות נטפליקס ב-17 באוגוסט. צפו לפרסום של טריילר ראשון של הסדרה בעתיד הקרוב יחד עם פרטים נוספים עליה. אורכה של הסדרה צפוי לעמוד על עשרה פרקים. האם צפוי לנו פה להיט חדש? נחיה ונראה.

תגובות

במאמר זה

נגישות