סרטי מלחמת הכוכבים של בובה פאט ואובי-וואן קנובי נמצאים בפיתוח

הבמאי ג׳יימס מנגולד, שהביא למסך את הסרט לוגאן, יעמוד מאחורי סרט הסולו של דמות צייד הראשים הנודע ממותג "מלחמת הכוכבים", בובה פאט

סולו: סיפור מלחמת הכוכבים רק עלה בסופ״ש האחרון לבתי הקולנוע בעולם, ובלוקאספילם ודיסני כבר עובדים על פריקוולים נוספים עתידיים. ההוליווד ריפורטר מדווח כי הבמאי ג׳יימס מנגולד, שבשנה שעברה הביא לעולם את לוגאן עליו קיבל תשבוחות רבות, כותב ויביים סרט סטנד-אלון שיתמקד בבובה פאט, צייד הראשים יקיר המעריצים, שהוצג לראשונה ב-1980 בהאימפריה מכה שנית, וצבר מעמד של דמות-קאלט.

מנגולד היה מועמד באוסקר האחרון בקטגורית התסריט המעובד הטוב ביותר עבור לוגאן, יחד עם סקוט פרנק ומייקל גרין – כך לוגאן הפך לסרט מז׳אנר גיבורי-העל הראשון שזכה למועמדות שכזו. בנוסף, היוצר ביים סרטים מז׳אנרים מגוונים למדי הכוללים את הולך בדרכי, הביוגרפיה של ג׳וני קאש, קייט ולאופולד, הקומדיה הרומנטית הפנטסטית, והמערבון 3:10 ליומה.

נאמר כי גם סיימון קינברג, המפיק והתסריטאי הותיק של סרטי האקס-מן של פוקס, קשור לפרוייקט בובה פאט, וככל הנראה כותב את התסריט יחד עם מנגולד, לאחר שהשניים עבדו יחד על לוגאן. סרטו הראשון של קינברג כבמאי, הפיניקס האפלה, בכיכובם של ג׳ניפר לורנס, סופי טרנר, מייקל פסבנדר וג׳יימס מקאבוי, עתיד לצאת בפברואר 2019, לאחר שקיבל דחייה לא ברורה של מספר חודשים.

במקביל, ולאחר שנים של שמועות בנושא, נאמר כי לוקאספילם מפתחים גם סרט סטנד-אלון שיתמקד בדמותו האגדית של אובי-וואן קנובי. הבמאי המועמד לאוסקר, סטיבן דלדרי, שביים דרמות מוערכות כמו בילי אליוט והשעות, נמצא במשא ומתן לביים את סרט הסולו. אובי-וואן גולם במקור על-ידי אלק גינס, ולאחר מכן בסרטי הפריקוול על-ידי איאן מקגרגור. טרם ברור אחר איזה שלב של חייו הסרט יעקוב, והאם מקגרגור יהיה קשור בפרוייקט.

תגובות

במאמר זה

נגישות