הוכרז קאסט השחקנים לעיבוד הטלוויזיה של Watchmen

שישה שחקנים הוכרזו שיקחו חלק בעיבוד של Watchmen למסך הקטן. השחקנית רגינה קינג על פי השמועות תככב בתפקיד הראשי, לפחות בפרק הפיילוט

עיבוד הטלוויזיה החדש של רשת HBO האמריקאית לקומיקס של Watchmen ממשיך לעשות צעדים מדודים לקראת הפיכתו למציאות עם ההכרזה על קאסט השחקנים שיגלם את הדמויות המרכזיות.

השחקנים שייכנסו לנעליהם של Watchmen הם רגינה קינג (הנותרים), דון ג'ונסון (מיאמי וייס), טים בלייק נלסון (מונסטר), לואיס גוסט ג'וניור, אדלייד קלמנס ואנדרו הווארד. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור מי מהשחקנים יגלם איזו דמות, אבל השמועה אומרת שרגינה קינג תקבל את התפקיד הראשי בסדרה לפחות בפרק הפיילוט שיצולם בעונת הקיץ הקרובה.

דמון לינדלוף (הנותריםאבודיםפרומתיאוס) ינהל את העניינים מאחורי ההפקה שתביא את הקומיקס המפורסם של אלן מור ו-DC Comics אל המסך הקטן. לאחרונה הוא פרסם מכתב ארוך במיוחד למעריצים של המותג בחשבון האינסטגרם שלו, שם הוא פירט על תפיסת העולם שלו לגבי העיבוד המדובר של Watchmen. אחד הנושאים שהמכתב עסק בהם הוא התקופה בה מתגוללת עלילת הקומיקס המקורי לעומת הרצון להפוך את העלילה לאקטואלית יותר לימינו.

"Watchmen היה ספציפית על שנות השמונים של רייגן ותאצ'ר. הרצון שלנו הוא להתכתב (במקור Resonate, ע.פ.) עם טראמפ ועם מיי ועם פוטין ועם הסוס שהוא רוכב עליו בלי חולצה".

לסיום, צירפנו למטה לעיונכם את המכתב המלא כפי שהופיע בחשבון האינסטגרם של דמון לינדלוף.

Day 140.

A post shared by Damon (@damonlindelof) on

תגובות

במאמר זה

נגישות