פורסם פוסטר חדש של עולם היורה: נפילת הממלכה

הפוסטר נועד לקדם את גרסת האיימקס של "עולם היורה: נפילת הממלכה". כריס פראט יחזור לאלף דינוזאורים רצחניים וג'ף גולדבלום יחזור לתפקידו מהסרטים הראשונים

אולפני יוניברסל פרסמו פוסטר חדש לקראת יציאת הסרט עולם היורה: נפילת הממלכה, ההמשך של עולם היורה משנת 2015 שעתיד להגיע אל אולמות הקולנוע בשבוע הבא. הפוסטר נועד לקדם את גרסת האיימקס של הסרט.

במרכז הפוסטר ניתן לקרוא את הכיתוב "הפארק אבוד" (The park is gone), כאשר משני צידי הפוסטר ניתן לראות דמות כלשהי שמנסה לברוח מהמקום במסוק ומתחתיו טי-רקס שאוחז בסולם שמחובר עליו.

כריס פראט יחזור בסרט החדש לגלם את אוון גריידי, חייל מארינס לשעבר ומאלף ולוצירפטורים בהווה. אל עולם היורה: נפילת הממלכה יצטרף השחקן ג'ף גולדבלום, אותו אנחנו מכירים בתור ד"ר איאן מלקולם משני הסרטים הראשונים של פארק היורה וכנראה יחזור אל אותו תפקיד בדיוק.

להלן תקציר הסרט:

ארבע שנים לאחר שפארק השעשועים ואתר הנופש היוקרתי "עולם היורה" הושמד על ידי דינוזאורים, נסגר למבקרים וננטש, האיאיסלהנואבה, מאוכלס על ידי הדינוזאורים השורדים, אשר חיים חיי פרא בג'ונגלים.

 

כאשר הר הגעש הרדום של האי מתחיל להראות סימני חיים, מטרתם של אוון (כריס פראט) וקלייר (ברייס דאלאס הווארד) הנהלמנוע את אירוע ההכחדה הקרב. השניים מתגייסים להצלת הדינוזאורים שנותרו בחייםומגיעים למסע הצלה באי. אוון המחפש אחר בלו, הדינוזאורית אותה גידל ואילף, וקלייר המחפשת לשמר את זן הדינוזאורים הנדירחושפים מזימה אכזרית של רודפי בצע, העשויה להחזיר את עולמנו למצב מסוכן שלא נראה מאז התקופה הפרה-היסטורית.

 

סרט ההרפתקאות עולם היורה: נפילת הממלכה,מסדרת הסרטים מהפופולריות והמוצלחות ביותר בתולדות הקולנוע, מחזיר למסך הגדול עולם הרפתקאות מרתק ומרגש שלא נראה כמותו, את הדמויות האהובות, הדינוזאורים המוכרים, יחם עם גזעים חדשים מעוררי השתאות ומפחידים יותר מאי פעם.

עולם היורה: נפילת הממלכה יהיה זמין באולמות הקולנוע בישראל החל מיום חמישי ה-7.6.18.

תגובות

במאמר זה

נגישות