תמונת טיזר ראשונה רומזת לגבי עלילת וונדר וומן 2

תמונה אחת קטנה שרק רשום עליה WW84 ופורסמה בפייסבוק ללא הסבר נוסף מכניסה את הרשת לגל של ניחושים בשאלה מה היא רומזת על הסרט וונדר וומן 2

ג'ף ג'ונס, אחד מכותבי הקומיקס המוכרים יותר שעובדים עם DC, פרסם בסוף השבוע הזה מה שנראה כמו תמונת טיזר ראשונה, אשר נותנת לנו רמז קטן לגבי מתי תתרחש עלילת וונדר וומן 2.


ג'ונס החליף את תמונת הקאבר בחשבון הפייסבוק שלו לתמונה בה כתוב WW84. אמנם לא ניתן הסבר לתמונה המדוברת, אבל היגיון פשוט אומר שה-WW בתחלה הן ראשי תיבות של וונדר וומן וה-84 מתייחסות לשנה בה תתגולל עלילת הסרט החדש, 1984. אלה שמפליגים בהשערות עשויים לנחש שהשם הרשמי של הסרט הוא וונדר וומן 1984, אבל לדעתנו קביעות מסוג זה הן מוקדמות מדי.

בדיקה מהירה שלנו מעלה שלא התרחשו אירועים יוצאי דופן בשנת 1984 שניתן לחבר אל העלילה של וונדר וומן 2, אבל יש לציין שבאותה תקופה המלחמה הקרה בין המערב לבין ברית המועצות עדיין הייתה קיימת, מה שמעלה את ההשערה כי זו תהיה המסגרת של הסרט החדש.

גל גדות תחזור לנעליה של דיאנה האמזונה והבמאית פטי ג'נקינס תחזור אל תפקיד הבימוי, זאת אחרי שהסרט הראשון לא רק הפך ללהיט בקופות עם 821 מיליון דולר במצטבר מכל העולם, אלא גם זכה לשבחים מהמבקרים ומהקהל כאיש אחד. כמו כן, ג'נקינס השתתפה בכתיבת התסריט יחד עם ג'ף ג'ונס.

אם שום דבר לא ישתבש בלוח הזמנים, וונדר וומן 2 יגיע אל אולמות הקולנוע ב-1 בנובמבר 2019. מאחר והסרט הראשון הפך ללהיט הקולנועי הגדול ביותר של DC, אין ספק שלכולנו יש ציפיות גבוהות מסרט ההמשך שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות