המעניש עונה 2: צפו איזו דמות חוזרת אל המסך

עוברי אורח צילמו את סט הצילומים של "המעניש" עונה 2 בפעולה, והיו עדים לצילום טייק של קרב יריות בין פרנק קאסל לבין האנטגוניסט בעונה החדשה. זהירות - ספויילרים!

המעניש

עוברי אורח צילמו את סט הצילומים של המעניש עונה 2, העונה החדשה לסדרה המצליחה בנטפליקס, ועל הדרך נחשף מי יהיה האנטגוניסט של עונה זו.

מכאן והלאה יהיו ספויילרים לעונה הראשונה והשנייה של המעניש, לכן המשך הקריאה הוא על אחריותכם!

הסרטון המדובר, שהועלה לאינסטגרם, מתאר צילום סצינה של קרב יריות באמצע הרחוב – מצד אחד של המתרס עומד פרנק “המעניש” קאסל, הדמות הראשית שמגולמת על ידי ג’ון ברנטל (המתים המהלכיםדרדוויל עונה 2); ומצד שני עומד השחקן בן ברנס בנעלי הדמות בילי רוסו, אחד האנטגוניסטים מהעונה הראשונה, שמופיע הפעם עם מסיכה על פניו אחרי שקאסל לא השאיר מהם יותר מדי אחרי העימות ביניהם בפרק האחרון.

בקומיקס המקורי בילי רוסו הופיע בתור הדמות ג’יגסו (Jigsaw), וכנראה שגם הגרסה של נטפליקס הולכת באותה הדרך. שימו לב שבסרטון המצורף הפנים של בילי רוסו נראים ללא רבב, מה שכנראה אומר שאת עבודת הצילוק וההשחתה החליטו בהפקה להשאיר לצוות האפקטים וה-CGI. בכל אופן, עושה רושם שחלק מרכזי מעלילת העונה השנייה יתמקד ברצון של בילי רוסו לסגור חשבון עם קאסל.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך שידור של המעניש עונה 2, זאת מאחר והפרויקט עדיין נמצא בימים אלה בשלב הצילומים. אך אם חסר לכם קצת סדרות של מארוול ונטפליקס בווריד, תצטרכו להסתפק בעונה החדשה של לוק קייג’ אשר תעלה לשידור החודש ב-22 ביוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות