הפתעה: מארק האמיל יופיע גם במלחמת הכוכבים 9

הופעתו של מארק המיל, שמגלם את לוק סקייווקר, נחשפה אחרי פרסום רשימת השחקנים שישתתפו בסרט הבא והוא אינו השם היחיד שחוזר אל המסך הגדול

חשבתם שהשחקן מארק האמיל, שמגלם את אביר הג'דיי לוק סקייווקר, סיים את תפקידו בסאגת מלחמת הכוכבים לאור אירועי הסרט הקודם? אז יש לנו הפתעה עבורכם – הוא עתיד לחזור גם בסרט הבא שיסגור את טרילוגיית הסרטים הנוכחית.

מידע זה מבוסס על רשימת הקאסט הסופית של מלחמת הכוכבים 9 שפורסמה לאחרונה וכוללת בתוכה את השם של מארק האמיל. באותה הזדמנות נציין עוד שני שמות מעניינים אותם ניתן למצוא באותה רשימה: הראשון הוא אנתוני דניאלס, המדובב של הרובוט האהוב C-3PO; והשם השני הוא בילי די וויליאמס, שגילם את לאנדו בטרילוגיית הסרטים הראשונה. בנוסף, קארי פישר תופיע במסגרת הסצינות שהספיקו לצלם לפני מותה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור באיזה אופן לוק סקייווקר אמור לחזור אל המסך. אופציה אחת היא שהדמות תופיע בתור רוח רפאים בדומה ליודה בסרט הקודם ואובי וואן קנובי בטרילוגיית הסרטים הראשונה לאור העובדה שסקייווקר מת לקראת הסוף של אחרוניי הג'דיי. על אף זאת, זה אינו פוסל אופציות אחרות, אולי קצת מקוריות יותר, כמו פלאשבק אל אירועי העבר או חלום של אחת הדמויות, כנראה של ריי מאחר והיא בתחילת דרכה כג'דיי ובוודאי לא תזיק לה עוד קצת הדרכה בנבכי "הכוח".

הסרט התשיעי והאחרון בסיפור המרכזי של מלחמת הכוכבים בסוף השנה האזרחית הבאה, כלומר ב-22 בדצמבר 2019. אכן, מדובר בתקופת המתנה ארוכה יחסית לאור העובדה שהתרגלנו כבר בשנים האחרונות שיוצא סרט חדש של המותג כל שנה, אז כל מה שנותר לנו הוא לאחל שהכוח יהיה עמכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות