צפו בסצינה הראשונה ובטריילר חדש של המוטנטים החדשים

בין המשתתפים בפאנל במהלכו הוצגו שני הקטעים החדשים ניתן למצוא את מייזי וויליאמס מ"משחקי הכס" וצ'ארלי היטון מ"דברים מוזרים"

המוטנטים החדשים

אמנם המוטנטים החדשים, סרט הספין-אוף מז'אנר האימה של המותג אקס-מן, עוד לא יצא אל בתי הקולנוע, אבל במסגרת הפאנל על הסרט של קומיק-קון הום קיבלנו שני בונוסים שמזכירים לנו שהוא עדיין קיים: טריילר חדש לגמרי והסצינה הראשונה מתוך הסרט.

הסצינה הראשונה מתחילה במונולוג פנימי על נפש האדם, שבנויה מ"דוב טוב" ו"דוב רע" אשר נמצאים בקונפליקט אחד עם השני באופן תמידי. לאחר מכן אחת הדמויות מתעוררת ומגלה שהעיירה בה היא גרה נמצאת במצב חירום ובורחת על נפשה. מיד אחרי הסצינה הזו מתחיל הטריילר החדש, שמציג יותר אימה ואקשן ממה שראינו בטריילרים אחרים עד כה.

בפאנל של המוטנטים החדשים השתתפו ג'וש בון, התסריטאי והבמאי של הסרט; כמו כן צוות השחקנים שכולל את מייזי וויליאמס (אריה סטארק במשחקי הכס), אניה טיילור-ג'וי, צ'ארלי היטון (דברים מוזרים של נטפליקס, שחוזרת לעונה רביעית) אליס ברגה והנרי זגה. במהלך הפאנל הם דיברו על הסרט, על הדמויות שלו, על חוויות מהסט וכיצד הסרט לדעתם הרוויח מכל הדחיות שסבל מהן בשנתיים האחרונות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה תאריך היציאה של המוטנטים החדשים עדיין עומד על ה-28 באוגוסט, אבל סביר להניח שהוא ידחה שוב או יחפש אלטרנטיבה באחד משירותי הסטרימינג אם לא ימצא פיתרון למשבר הקורונה. בכל אופן, חסר להם שזה לא יהיה סרט טוב אחרי כל כך הרבה דחיות.

תגובות

במאמר זה

נגישות