דייוויד הארבור: העונה הרביעית של דברים מוזרים תחשוף מידע על הופר

דייוויד הארבור התארח בכנס קומיק-קון בליברפול וסיפר אילו פרטים חדשים ייחשפו על הדמות של צ'יף הופר בעונה הרביעית של "דברים מוזרים". זהירות - ספויילרים

דיוויד הארבור

אמנם בשלב זה אנחנו כבר יודעים מה עלה בגורלו של צ'יף הופר לאור הטיזר של דברים מוזרים עונה 4 שנטפליקס פרסמה בחודש פברואר האחרון, אבל עכשיו השחקן דייוויד הארבור בעצמו מתייחס למה שצפוי בעונה הבאה וחושף מידע חדש.

מכאן והלאה ייתכנו ספויילרים לעונה הרביעית של דברים מוזרים, המשך הקריאה על אחריותכם!

דברים מוזרים עונה 4

במהלך חודש מרץ האחרון השתתף דייוויד הארבור בכנס קומיק-קון שנערך בליברפול. במסגרת הכנס הוא דיבר על העונה הבאה של דברים מוזרים וסיפר כי עונה זו תתמקד בחשיפת סודות מהעבר של צ'יף הופר. אותם סודות ייחשפו על ידי אילבן, שתחטט בקופסאות שהשאיר אחריו בביתו לאחר היעלמותו בסוף העונה הקודמת. על כל קופסה מופיעה מדבקה על פי נושא התוכן שבתוכה. שלוש מהן נושאות את המדבקות "אבא", "וייטנאם" ו"ניו יורק". קופסא רביעית תכיל חפצים של ד"ר ברנר, האנטגוניסט והאב המאמץ של אילבן מהעונה הראשונה. בנוסף, סיפור מות בתו של הופר ממחלת הסרטן יורחב.

רמז מטרים לעניין הקופסאות כבר ניתן בעונה השניה של דברים מוזרים, בתקופה בה הופר הסתיר את אילבן בבקתה שלו. מצורפת למטה תמונה של הקופסה עליה כתוב "וייטנאם".

את הראיון המלא אפשר לראות בסרטון המצורף מטה. על אף שהוא עלה לרשת כבר בסוף אפריל בערוץ יוטיוב בלתי מוכר, רק לאחרונה הוא החל לקבל חשיפה תקשורתית.

דברים מוזרים עונה 4 צפויה להגיע אל מנויי נטפליקס במהלך שנת 2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות