קומיק-קון סן דייגו 2020 ישודר לייב על המסך שלכם

אמנם קומיק-קון סן דייגו 2020 עלול להתבטל לאור המצב העולמי, אבל יש תקווה - מפיקי הכנס הכריזו על גרסה ביתית בשם Comic-Con @ Home

קומיק-קון סן דייגו 2020

אם תמיד רציתם להשתתף בקומיק-קון אבל טיסה לארצות הברית עם כל ההוצאות הנלוות מסביב זה קצת יותר מדי לכיס שלכם, אולי דווקא השנה תהיה לכם הזדמנות: כנס קומיק-קון סן דייגו 2020 ישדר את כל האירועים והפאנלים אליכם למסך.

מהלך זה הוחלט לאור משבר הקורונה העולמי, שבגללו בוטל כל אירוע שכרוך בהתקהלות גדולה של אנשים במקום אחד. בשאיפה למצוא פיתרון למצב מבלי לבטל את קומיק-קון לחלוטין הוכרז San Diego Comic-Con @ Home, הגרסה הביתית של הכנס.

"בקרוב… חניה חינם, כסאות נוחים, חטיפים מותאמים אישית, בלי תורים, ידידותי לחיות מחמד, תגים לכולם ומקום בשורה הראשונה ל… Comic-Con @ Home", נכתב בטריילר הקצרצר שמכריז על האירוע ומנסה על הדרך להבליט את כל היתרונות האפשריים בלהישאר בבית.

באותה הזדמנות נזכיר כי אירוע גדול אחר בתרבות הגיקית שבחר ללכת בדרך דומה הוא כנס המשחקים השנתי E3, שגרסתו הפיזית והמסורתית בוטלה לאור המצב ובמקומה הוכרז על אירוע דיגיטלי חדש בשם Summer Game Fest.

המפיקים של קומיק-קון הוסיפו כי הם עוקבים מקרוב אחרי הוראות משרד הבריאות האמריקאי ושל הרשויות בקליפורניה בתקווה שהם כן יוכלו לפתוח את שערי הכנס בפני הקהל הרחב. במקור קומיק-קון סן דייגו 2020 היה אמור להתקיים בין התאריכים 22 ביולי עד ה-25, אבל כמובן שזה כבר לא יקרה השנה ותאריך לגרסה הביתית יוכרז בעתיד הקרוב, כמו כן פרטים נוספים כמו מחיר לכרטיס. הצפי הוא שהאירוע יתקיים מתישהו בעונת הקיץ הקרובה.

תגובות

במאמר זה

נגישות