רובוקופ מצטרף כדמות אורחת של מורטל קומבט 11

רובוקופ יצטרף לזירת הקרב לצד דמויות נוסטלגיות אחרות מסדרת משחקי מורטל קומבט. בנוסף, חבילת ההרחבה מציעה המשך לקמפיין לשחקן יחיד

רובוקופ

טריילר לחבילת ההרחבה הבאה של מורטל קומבט 11 עלה ליוטיוב וחשף את הדמויות החדשות שיצטרפו לזירה. הפעם הדמות האורחת היא רובוקופ, השוטר הסייבורג המוכר מסרטי הקולנוע.

חבילת ההרחבה החדשה נקראת Aftermath ולשם שינוי היא מוסיפה לא רק דמויות חדשות, אלא גם המשך לקמפיין לשחקן יחיד: אחרי שכרוניקה הובסה, שאנג טסונג מבקש מריידן שיעזור לו לחזור אל העבר כדי למצוא את הכתר של כרוניקה. על אף חוסר האמון המובהק בין שני הצדדים, בסופו של דבר הם מסכימים לשתף פעולה ויוצאים למסע חדש של לחימה, הרג ואיברים מתעופפים באוויר.

דמויות נוספות שעתידות להתווסף הן שיבה (Sheeva) ממורטל קומבט 3 ופוג'ין ממורטל קומבט 4. בנוסף, לפי הטריילר אפשר לראות שאחד מהפינישים המפורסמים ביותר של מורטל קומבט 2, בריכת החומצה, עושה קאמבק.

רובוקופ ממש אינו האורח הראשון שבא לשפוך דם במורטל קומבט 11. עושה רושם שהוספה של דמות אורחת בכל חבילת הרחבה חדשה כבר הפכה למסורת מבוססת: בפעמים הקודמות הצטרפו ספון של יוצר הקומיקס טוד מקפרלן והמחסל מסדרת סרטי שליחות קטלנית.

Aftermath תהיה זמינה לרכישה בחנויות המשחקים הוירטואליות החל מה-26 במאי. עד אז, אנו מקווים לראות טריילר יכולות של רובוקופ כפי שנהוג לעשות עם כל דמות חדשה שמצטרפת למורטל קומבט 11. סביר להניח שהטריילר יגדיר מחדש את המושג הלעוס "ברוטליות משטרתית", אז יש בהחלט למה לצפות.

תגובות

במאמר זה

נגישות