המחסל מצטרף למורטל קומבט 11 כדמות חדשה

המחסל זמין כבר עכשיו למי שרכש Early Access או במהלך סוף השבוע הנוכחי במסגרת גרסת ההתנסות לבעלי הקונסולות פלייסטיישן 4 או אקס בוקס

המחסל מורטל קומבט 11

כאשר המחסל (או טרמינטור בלעז) אמר בזמנו I’ll be back, לא ציפינו שנראה אותו חוזר אל המסך דווקא בתור דמות חדשה של משחק המכות מורטל קומבט 11.

בטריילר משחקיות שפורסם לאחרונה ניתן לראות בפעולה את המחסל, בדיבובו של האחד והיחיד ארנולד שוורצנגר, נגד דמויות אחרות במשחק. חוץ מהמון רובים שנשלפים יש מאין, כישרון בשבירת עצמות ויכולת להשתגר ממקום למקום בתוך עיגול החשמל האייקוני מהסרטים כאשר הוא נוסע על ציר הזמן, צפו להפתעות מעניינות מהדמות הזו. רמז: תמשיכו לצפות בטריילר עד שסקורפיון מנסה את נשיפת האש שלו.

המחסל זמין במשחק כבר עכשיו למי שרכש את מנוי ה-Early Access יחד עם חבילה של סקינים חדשים לדמויות הקיימות, ביניהם סקין שהופך את קאסי קייג’ לכפילה של הארלי קווין מבאטמן. אם אין לכם את המנוי, אפשר לרכוש אותו כ-DLC דרך החנות הוירטואלית של המשחק.

דמויות חדשות שעתידות להצטרף לטורניר הדמים הן סינדל ב-26 בנובמבר, הג’וקר ב-28 בינואר וספון ב-17 במרץ.

אגב, חדשות מעניינות לבעלי ה-PS4 והאקס בוקס: אם אתם מחזיקים באחת מהקונסולות הללו ורוצים להתנסות במורטל קומבט 11, המשחק זמין להתנסות בחינם בסופ”ש הנוכחי עד ה-14 באוקטובר. גרסת ההתנסות תכלול את שני הפרקים הראשונים מהקמפיין לשחקן יחיד, מצב משחק של 1 נגד 1 ברשת וכמה דמויות DLC, ביניהן המחסל. בקיצור, יש איך להעביר את החג.

תגובות

במאמר זה

נגישות