ניר מירצקי מסיים את תפקידו כמנכ"ל עמותת GameIS

אחרי עשור של פעילות בתפקידים שונים ומגוונים, ביניהם תפקיד המנכ"ל, ניר מירצקי מסיים את תפקידו הנוכחי ב-GameIS ויצמצם מעורבותו. יוחלף על ידי יעל חקשוריאן

ניר מירצקי

ניר מירצקי, עד להיום לאחרונה מנכ"ל עמותת GameIS לקידום תעשיית המשחקים בישראל, הודיע היום בבוקר על פרישה מתפקידו.

"אתחיל מהסוף, החודש אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל GameIS", כתב ניר מירצקי בפוסט פרידה בפייסבוק האישי שלו. "בעשור האחרון נשאתי במגוון תפקידים בקהילת GameIS ובעמותה מאז הקמתה: מפיק, חבר ועד, יו"ר ומנכ"ל; השתתפתי במאות פגישות ועד (למעשה הפסדתי רק אחת בכל העשור), פקדתי מאות חברי עמותה, הפקתי מאות אירועים, שמונה כנסים שנתיים, שמונה GGJ ועשרה אי-כנסי משחקים".

בהמשך הפוסט מתאר ניר מירצקי את התפתחות התעשייה מאז ועד היום וכיצד העמותה גדלה מ-70 חברים בתחילת הדרך ל-270 חברות, תשתיות ואולפנים שקשורים לתעשיית המשחקים, לא כולל כאלה שעוסקים במשחקי הימורים. עוד נתון מעניין הוא שרק רבע מאותן חברות עוסקות במשחקי סושיאל, ושבקרוב יפורסם דו"ח מלא שמפרט על מצב תעשיית המשחקים הישראלית.

מי שתחליף את ניר מירצקי על כסא המנכ"ל היא יעל חקשוריאן, בעבר חברת ועד שהפיקה פרוייקטים של העמותה ושחוזרת לפעילות ב-GameIS אחרי שנתיים של הפסקה.

"אני מאחל המון הצלחה לעמותה בהמשך הדרך, היא בהרבה מובנים ילדתי השלישית". הוסיף מירצקי לקראת סיום הפוסט, והבטיח כי בעתיד הרחוק יחזור אל קדמת הבמה תחת תפקיד כזה או אחר.

ננצל את ההזדמנות להגיד תודה למירצקי על פעילותו רבת השנים לקידום תעשיית המשחקים הישראלית ובהצלחה בהמשך דרכו החדשה!

תגובות

במאמר זה

נגישות