פרסי הארווי לקומיקס: Hero Academia זכתה בתואר המנגה הטובה ביותר

קטגוריית המנגה הטובה ביותר היא קטגוריה חדשה יחסית של פרסי הארווי לקומיקס - בעבר כל המנגות היו מוכנסות תחת קטגוריית הקומיקס הזר

חדשות משמחות לאוהבי מנגה בכלל ולמעריצי My Hero Academia בפרט – המנגה הפופולרית של היוצר קוהיי הוריקושי (Kohei Horikoshi) זכתה בפרס המנגה הטובה ביותר של פרסי הארווי לקומיקס.

בדרך אל הפרס הביסה My Hero Academia את המנגה המפורסמת Mob Psycho 100. שני מתמודדים נוספים על התואר היו Our Dreams at Dusk ו-Witch Hat Atelier.

רק לאחרונה הוחלט בטקס פרסי הארווי לקומיקס על הכנסת קטגוריית המנגה הטובה ביותר. לפני כן, כל היצירות מחוץ לגבולות ארצות הברית היו נכנסות תחת קטגוריית הקומיקס הזר. הפעם האחרונה שמנגה זכתה בפרס תחת קטגוריית הקומיקס הזר הייתה ב-2014, אז זכתה בתואר המנגה Attack on Titan של האג'ימה איסיאמה (Hajime Isayama). העונה האחרונה לעיבוד האנימה של מנגה זו עתידה לצאת ב-2020.

אירוע פרסי הארווי לקומיקס הוא גלגול מחודש של פרסי קירבי לקומיקס, שנוסד ב-1988 אחרי שהאחרון חדל להתקיים שנה לפני כן. הייחודיות של אירוע זה נובעת מכך שבניגוד לפרסי אייזנר ואירועים דומים בארצות הברית, בהארווי המתמודדים נבחרים על ידי יוצרי קומיקס מקצועיים מהתעשייה.

רק נציין לסיום שהעונה הרביעית של My Hero Academia תחל את שידוריה עוד שבוע בדיוק, ב-12 באוקטובר. מי שמרגיש שאינו יכול להתאפק מוזמן בינתיים לראות בלופים את הטריילר של העונה החדשה, שמצורף כאן למטה. שיהיה לכם שבוע Plus Ultra!

 

תגובות

במאמר זה

נגישות