"המוטאנטים החדשים" ו"הפניקס האפילה" נדחים שוב

התאריכים של שני סרטי האקס-מן של אולפני פוקס, "המוטאנטים החדשים" ו"הפניקס האפילה", נדחו הרחק אל שנת 2019 לפי מייל פנימי שפורסם בטוויטר

המוטנטים החדשים

כנראה שלאולפנים של פוקס פשוט אין מזל עם סרטים מבוססי קומיקס – ובתור ראיה לכך שוב נדחו תאריכי היציאה של הסרטים המוטאנטים החדשים ואקס-מן: הפניקס האפילה.

המוטאנטים החדשים, שבמקור היה אמור לצאת ב-2 בנובמבר 2018, נדחה ל-14 בפברואר 2019. מדובר בדחייה של שישה חודשים שלמים מהתכנון המקורי. הפניקס האפילה, שכבר נדחתה פעם אחת מה-13 באפריל 2018 ל-פברואר 2019, נדחה למועד רחוק אפילו יותר – 2 באוגוסט 2019.

המקור לידיעה הזו הוא ג'ף סניידר, העורך הראשי של The Tracking Board. הוא פרסם (או הדליף?) מייל פנימי של אולפני פוקס עם עדכון תאריכים של כמה סרטים, כולל התאריכים החדשים של שני הסרטים הללו.

כאמור, זו איננה הפעם הראשונה שהסרטים המוזכרים לעיל נדחים. בפעם הקודמת המוטאנטים החדשים נדחה בטענה שהיוצרים רוצים לחזק את אלמנט האימה של הסרט, כמו כן לנצל את הצילומים מחדש כדי להוסיף דמות חדשה לעלילה. מועד הצילומים נקבע לעונת הקיץ הקרובה, מה שמעלה תהיות מדוע תאריך יציאתו לאקרנים נדחה שוב.

אפשר רק לקוות שכאשר עסקת הענק בין פוקס לדיסני, לפיה הראשונה תמכור חלק גדול ממותגיה לאחרונה, היא תכלול גם את המותגים הקולנועיים הללו. מהלך כזה יחזיר אותם אל ידיה של מארוול, שנחשבת היום חברת-בת של דיסני, ואז הם יקבלו את הטיפול הראוי.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות