מדהים: Sea of Thieves הפך למשחק הנמכר ביותר על ווינדוס 10

המשחק Sea of Thieves רושם לעצמו הישגים מרשימים במכירות כבר בשבוע הראשון להשקתו, כך לפחות לפי מכתב התודה שפורסם על ידי חברת הפיתוח שלו

חדשות טובות, עכברושי יבשה! סימולטור ספינת הפיראטים החדש Sea of Thieves קוטף הישגים מרשימים זמן קצר בלבד לאחר שיצא להפלגתו הראשונה בים הוירטואלי.

על פי מה שפורסם, Sea of Thieves הפך להיות המשחק שנמכר הכי מהר על קונסולת האקס בוקס 1 והמשחק הנמכר ביותר עבור מערכת ההפעלה ווינדוס 10, שתי פלטפורמות המשחקים העיקריות של מיקרוסופט. הישג נוסף שהמשחק רשם לעצמו הוא השקה עם לא פחות משני מיליון שחקנים מחוברים בו-זמנית במהלך השבוע הראשון לפעילותו. הטקסט המלא, שנכתב על ידי מנהל חברת הפיתוח Rare, קרייג דנקן, פורסם במקור באתר Xbox.com.

אהרון גרינברג, אחד מהמנהלים במיקרוסופט, הכביר עוד יותר במלים וקרא למשחק בתואר המפוצץ "המותג החדש הטוב ביותר של הדור שלנו" בחשבון הטוויטר שלו. הוא גם ניצל את ההזדמנות כדי להודות לכל השחקנים שעזרו להגיע להישגים המוזכרים לעיל.

Sea of Thieves הוצג לראשונה לציבור באופן רשמי במצגת של מיקרוסופט לכנס E3 של שנת 2016. מאז הוא המשיך בפיתוח ארוך ואיטי, שכלל מספר שלבי ביניים, חלקם היו זמינים גם להתנסות של הקהל הרחב.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות