נטפליקס עובדת על סרט של Beyond Good & Evil

מי שיהיה אחראי על פרויקט העיבוד של Beyond Good & Evil הוא רוב לטרמן, הבמאי של הסרט "הבלש פיקאצ'ו". כרגע עוד אין מידע על שחקנים שיקחו בו חלק

Beyond Good & Evil

מעריצי Beyond Good & Evil אמנם לא יקבלו משחק המשך בעתיד הנראה לעין, אבל יכול להיות שהם כן יזכו לפרס ניחומים בלתי צפוי – נטפליקס עובדת על עיבוד קולנועי שמבוסס על המשחק של חברת יוביסופט.

על פי ידיעה שפורסמה במקור באתר The Hollywood Reporter, הבמאי של הסרט יהיה רוב לטרמן (Rob Letterman), שברזומה שלו תמצאו את הבלש פיקאצ'ו. אחת הסיבות לבחירה בבמאי הזה היא השאיפה להפיק עיבוד בסגנון דומה, כלומר שילוב היברידי בין לייב אקשן לבין דמויות אנימציה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, הפרויקט נמצא בשלבים מוקדמים של טרום-הפקה ונטפליקס מחפשים עדיין תסריטאים לכתיבת טיוטה ראשונה של התסריט. אין שום מידע לגבי שחקנים שיקחו חלק בסרט.

אין ספק שההחלטה של נטפליקס לאשר את הפרויקט נובעת מהצלחת עיבודים קודמים של משחקים לכיוון הטלוויזיוני יותר, דוגמת וויצ'ר או קאסלווניה. לפי דיווחים ברשת, יש דיבורים לעשות תהליך דומה עם משחקים נוספים כמו Cuphead או ספלינטר סל.

למי שאינו מכיר, Beyond Good & Evil הוא משחק מד"ב משנת 2003. עלילתו מתרחשת במאה ה-25 על כוכב כרייה מרוחק, שנמצא תחת מתקפה של חייזרים. במקביל, מסתמן שהשלטון הצבאי שאמור להגן על הכוכב משתף פעולה עם הפולשים. כתוצאה מכך, מוקמת תנועת מחתרת והשחקנים מגלמים את ג'ייד, צלמת עיתונות שמצטרפת לתנועה. אמנם בזמנו המשחק קיבל תגובות מעורבות, אך עם חלוף הזמן הוא הפך למשחק קאלט עם קהילת מעריצים מכובדת.

תגובות

במאמר זה

נגישות