ספלינטר סל עשוי לחזור למשחק אחד אחרון ב-2021

לוקאס ווארד, שדיבב את הדמות הראשית, סם פישר, זורק רמז עבה בנוגע לתכניות של יוביסופט להוציא בשנה הבאה משחק חדש בסדרת ספלינטר סל

ספלינטר סל

האם משחק נוסף בסדרת ספלינטר סל (Splinter Cell) נמצא בדרך אלינו? על פי ראיון שנתן לאחרונה המדבב של הדמות הראשית, זה בהחלט נמצא איפשהו בתכנון של יוביסופט.

לוקאס ווארד (Lucas Ward), איטלקי במוצאו והמדבב של הדמות הראשית, סם פישר, זרק רמז עבה בנוגע לאפשרות שיוביסופט עובדת על משחק חדש של ספלינטר סל שיסכם את הסדרה אחת ולתמיד.

הראיון ניתן במקור לאתר האיטלקי Multiplayer.it והקטעים הרלוונטיים תורגמו על ידי VG247:

"יש את החזרה של ספלינטר סל, שאמורה לחזור לפרק מסכם, אבל אני לא בטוח לגבי זה. הם עוד לא החליטו האם לעשות את זה ב-2021. לפני זה בנו על 2020, אבל אז קרה מה שקרה ב-2020 והרבה פרויקטים גדולים נתקעו. אבל אני בטוח שספלינטר סל תחזור, זו עובדה".

אין זו הפעם הראשונה שנזרק רמז לגבי חזרת המותג, שנכנס לתרדמת אחרי צאת המשחק האחרון בשנת 2013. מוקדם יותר השנה הופיעה הדמות הראשית כאורחת ב-Ghost Recon Breakpoint במסגרת חבילת התוכן בתשלום שנקראת Deep State.

מנקודת הנחה שאכן יוביסופט עובדת על משחק חדש של ספלינטר סל, סביר להניח כי הוא מיועד להגיע לקונסולות הדור הבא. ההמלצה כרגע למעריצים, אם נשארו כאלה בימינו, היא בינתיים לא להתרגש יותר מדי ולחכות לכל הפחות לפרסום של טיזר מהמשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות