קומיק קון הום ורשימת האירועים שלא תרצו לפספס

מה התכניות של סטאר טרק, הצצה לסדרות חדשות של אמזון פריים, שני פאנלים של המתים המהלכים, מדבבי איש משפחה חוגגים 350 פרקים ועוד - המלצות לקראת קומיק קון הום

קומיק-קון הום

מתברר שאפילו במשבר עולמי כמו הקורונה אפשר למצוא לפעמים נקודות אור: אמנם קומיק-קון 2020 בוטל בשל האיסור על התקהלות אבל קיבלנו במקומו את קומיק-קון הום (Comic Home), הגרסה המשודרת בה ניתן לצפות מהבית. ברביעי בערב ה-22 ביולי יחל האירוע, והחלטנו למפות עבורכם כמה מהאירועים המעניינים שתוכלו לצפות בהם. את לוח הזמנים של רשימת האירועים המלאה ניתן למצוא כאן.

יום חמישי, ה-23 ביולי

Star Trek Universe Virtual Panel (שעה: 20:00) – הפאנל הרשמי של מסע בין כוכבים. בתכנון: צוות השחקנים של דיסקברי יבצע הקראה וירטואלית של פרק סיום העונה, פטריק סטיוארט ושחקני פיקארד גם יבואו לדבר וישודרו קטעים מתוך סדרת האנימציה הקומית הסיפון התחתון.

Crunchyroll Industry Panel (שעה: 20:00) – בפאנל הזה קראנצ'ירול יציגו תכני אנימה חדשים שעתידים להגיע אל שירות הסטרימינג.

Building a Geek Brand: Surviving a Pandemic (שעה: 20:00) – אם תמיד חלמתם להקים מותג גיקי משלכם, זו ההזדמנות לקבל טיפים ולשמוע על סיפורי ההצלחה של המקצוענים שכבר עשו זאת.

Art and the Holocaust (שעה: 20:00) – לחובבי ההיסטוריה שבינינו, הפאנל הזה יעסוק בקומיקס תעמולה שהופץ על ידי ארה"ב וגרמניה הנאצי בתקופה של מלחמת העולם השניה.

How to Get News Coverage (שעה: 20:00) – אתם יוצרים בחסד אבל אף אחד לא שמע עליכם? בפאנל הזה מוציאים לאור בהיקף קטן ועיתונאים נותנים טיפים שיעזרו לכם לקבל את החשיפה התקשורתית שאתם זקוקים לה כדי להתקדם.

Amazon Prime Video: Truth Seekers (שעה: 22:00) – חשיפה של קומדיית אימה על-טבעית חדשה מבית אמזון פריים ובכיכובו של סיימון פג (מת על המתים, סרטי סטאר טרק האחרונים), על קבוצה של חושפי תופעות על-טבעיות במשרה חלקית כדי לחקור דיווחים על רוח רפאים ברחבי אנגליה.

Cartoon Network Studios First Look (שעה: 22:00) – הפאנל הרשמי של ערוץ Cartoon Network בו יחשפו תכנים חדשים.

From Script to Screen: Behind-The-Scenes of Your Favorite Film & TV Shows (שעה: 22:00) – מאחורי הקלעים של כמה מהסדרות הכי מדוברות של השנים האחרונות, ביניהן ג'סיקה ג'ונס של מארוול ונטפליקס וסיפורה של שפחה.

Amazon Prime Video: Utopia (שעה: 23:00) – הצצה לסדרת מתח חדשה, בה קבוצת של מעריצי קומיקס מגלים שהסדרה שהם עוקבים אחריה באדיקות מתארת קונספירציה אמיתית והם צריכים לצאת מאיזור הנוחות שלהם כדי להציל את העולם.

The Boys Season 2 (שעה: 1:00, שישי) – היוצר אריק קריפקי וכוכבי הבנים מתיישבים יחד לפאנל משותף בו הם יחלקו עם הצופים סיפורים מאחורי הקלעים של העונה החדשה.

יום שישי, ה-24 ביולי

DC@Home Day One (שעה: 20:00) – התצוגה הגדולה של חברת הקומיקס DC, היום הראשון. צפו לחדשות והכרזות בכל מה שקשור לג'וקר, באטמן, וונדר וומן וסופרמן.

Marvel Comics: Next Big Thing (שעה: 21:00) – לא חשבתם שמארוול תפספס את קומיק-קון הום, נכון? בפאנל הזה העורך בפועל של חברת הקומיקס יציג את החידושים האחרונים בעולם הקומיקס שלה, כולל דיון על אירוע הקרוסאובר הבא של האקס-מן.

AMC's Fear the Walking Dead (שעה: 22:00) – סדרת הבת של המתים המהלכים עדיין רצה, וחברי הקאסט והצוות של הסדרה יבואו לדבר על מה צפוי להתרחש בעונה השישית.

Lucasfilm Publishing: Stories From a Galaxy Far, Far Away (שעה: 22:00) – פאנל על יצירות הקומיקס הבאות עם סיפורים מגלקסיה רחוקה-רחוקה.

AMC's The Walking Dead (שעה: 23:00) – השואוראנר סקופ גימפל וצוות השחקנים של סדרת המתים המהלכים, כולל נורמן רידוס וג'פרי דין מורגן, יבואו לדבר על A Certain Doom – פרק הסיום של העונה העשירית שעתיד להיות משודר בהמשך השנה.

יום שבת, ה-24 ביולי

DC@Home Day Two (שעה: 21:00) – היום השני של חברת דיסי בקומיק-קון הום.

The Official Dune Publishing Panel (שעה: 21:00) – הפאנל הרשמי של חולית, בו ידברו על תכנים מהעבר אך גם על פרויקטים עתידיים.

Dark Horse All-Stars (שעה: 22:00) – יוצר אקדמיית המטרייה ויוצרים של סדרות נוספות תחת ההוצאה לאור Dark Horse ידונו על דמויות, כתיבה וחדוות תהליך היצירה.

Guillermo del Toro and Scott Cooper on Antlers and Filmmaking (שעה: 23:00) – שני יוצרי הקולנוע המוערכים, גיירמו דל טורו (צורת המים) וסקוט קופר, ידברו על הפרויקט המשותף החדש שלהם, Antlers.

Family Guy (שעה: 00:00, ראשון) – חברי הצוות של איש משפחה באים לקומיק קון הום כדי לחגוג 350 פרקים לסדרת האנימציה, כמו כן לדון בעונה ה-19 של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות