ג'פרי דין מורגן עשוי להצטרף לעונה השלישית של The Boys

אריק קריפקי, השואוראנר של הסדרה, חושף שהוא מקיים שיחות עם השחקן ג'פרי דין מורגן בשאיפה שיצטרף לסדרה בעונתה הבאה. עוד אין הכרזה רשמית

ג'פרי דין מורגן

השחקן ג'פרי דין מורגן, אותו כולנו זוכרים בתור הדמות האנטגוניסטית ניגן בסדרת המתים המהלכים, עשוי להצטרף לעונה השלישית של הסדרה The Boys.

עוד בשנה שעברה ג'פרי דין מורגן הביע את רצונו בפומבי לקחת חלק ב-The Boys באמצעות חשבון הטוויטר שלו. לרוב ההצהרות האלה הן לא יותר מבלון ניסוי שנוטה להיכשל, אבל הפעם השואוראנר של הסדרה, אריק קריפקי (יוצר 5 העונות הראשונות של על-טבעי), הצליח להפתיע את כולנו.

האתר Collider הרים את הכפפה והחליט לשאול את קריפקי האם הוא לקח ברצינות את בקשתו של השחקן. הנה התשובה שלו:

"לחלוטין. יש כבר תפקיד אחד שאנחנו מדברים עליו. אנחנו צריכים לתאם בינינו כי, אתם יודעים, הוא בהמתים המהלכים אז יש לו בית אחר. אבל כבר דיברנו על תפקיד אחד ויש תפקיד פוטנציאלי נוסף שנדבר עליו. רק בשבוע שעבר התכתבנו זה עם זה בניסיון לפענח איך להכניס אותו לסדרה. זו עוד לא עסקה חתומה, אבל הרצון קיים ושנינו מדברים על זה".

למי שאינו מכיר, The Boys (הבנים בתרגום חופשי לעברית) היא סדרה של אמזון פריים בה החברה כוללת תעשייה של גיבורי-על. על-אף הפרסונה ההירואית שלהם כלפי חוץ, בפועל חלקם מושחתים ומשתמשים בכוחם לרעה. קבוצה של אנשים מקבלת את התפקיד לאכוף את החוק נגד אותם גיבורי-על שסרחו.

The Boys עונה 2 תחל את שידוריה ב-4 בספטמבר. צפו בקליפ של 3 הדקות הראשונות מהעונה החדשה:

תגובות

במאמר זה

נגישות