צפו בטריילר ראשון של סטאר טרק: סיפונים תחתונים

הסדרה "סטאר טרק: סיפונים תחתונים" תעקוב אחרי קבוצת של אנשי צוות זוטרים על ספינת חלל של הפדרציה בעודם מנסים לטפס בסולם הדרגות

סטאר טרק: סיפונים תחתונים

לאורך הסדרות הרבות של המותג סטאר טרק כבר התרגלנו להיות עדים להתרחשויות הגדולות על גשר הספינה עם הקפטנים והקצינים הבכירים שמקבלים החלטות קשות, אבל מה עם אנשי הצוות הזוטרים יותר? סטאר טרק: סיפונים תחתונים (תרגום חופשי לעברית של Star Trek: Lower Decks) רוצה לתת תשובה לשאלה המעניינת הזו ולפי הטריילר שפורסם אתמול – זה הולך להיות די מבדר.

מאחורי סטאר טרק: סיפונים תחתונים עומד מייק מק'מאן (Mike McMahan). קרוב לוודאי שהשם הזה לא יגיד לכם יותר מדי, אז בואו אספר לכם שמדובר באחד הכותבים של ריק ומורטי, שקודם לתפקיד השואוראנר של הסדרה בעונתה הרביעית. הוא אחראי בין היתר לאחד הפרקים המוצלחים ביותר של הסדרה, Pickle Rick, עליו הוא קיבל פרס אמי באופן אישי. במלים אחרות – עושה רושם שהסדרה החדשה נמצאת בידיים טובות.

בגדול, סיפונים תחתונים עוסקת באנשי הצוות הזוטרים שאף אחד לא שם לב אליהם. סדרת האנימציה תעסוק במילוי תפקידם וניסיונם לטפס בסולם הדרגות על ספינת החלל U.S.S. Cerritos של פדרציית הכוכבים, ברצון לשמור על חיי החברה שלהם ובין לבין גם בפתירת מגוון רחב של אנומליות בדיוניות ברחבי הגלקסיה. כמובן שגם המפקדים שלהם על הספינה לא יעשו להם חיים קלים.

כמה שמות מעניינים שניתן למצוא ברשימת המדבבים של הסדרה הם טאוני ניוסום מחיל החלל של נטפליקס, ג'ק קוויד מהבנים וג'רי אוקונל מגולשים בזמן. מדבבים נוספים שדווח כי לוקחים חלק בפרויקט הם דאון לואיס, נואל וולס, גיליאן ויגמן, פרד טטסקיאור ויוג'ין קורדרו.

סיפונים תחתונים משודרת ב-CBS ALL ACCESS ותחל את שידוריה בחודש הבא בתאריך 6 באוגוסט. באותה הזדמנות רק נזכיר כי סטאר טרק: פיקארד, גם היא של CBS, מתוכננת לחזור בעתיד אל המסך לעונה נוספת.

תגובות

במאמר זה

נגישות