חמש סדרות אנימה שיעבירו לכם את קיץ 2020

החל מסדרות חדשות לחלוטין כמו Japan Sinks של נטפליקס ועד לעונות המשך של סדרות מוכרות כמו Sword Art Online - יש לאוהבי האנימה מה לראות בחודשי הקיץ

אנימה קיץ 2020

עונת הקיץ כבר כאן ואיתה מספר סדרות אנימה חדשות וכמה עונות המשך של סדרות מוכרות, שאולי לפחות חלקן יעבירו לכם את הזמן בנעימים בבית עם המזגן. הנה 5 סדרות אנימה שתרצו לשים עליהן עין בחודשים הקרובים.

Japan Sinks

סדרת אנימה חדשה שזמינה בנטפליקס. רעידת אדמה עוצמתית פוקדת את יפן ומחריבה את רוב המרחב האורבני. מה שהופך את המצב לעוד יותר מזעזע היא העובדה שבעקבות רעידת האדמה הזו האיים שמרכיבים את יפן נמצאים בתהליך בלתי נמנע של שקיעה לתוך הים. הסדרה מתמקדת במשפחה שמנסה להימלט מיפן לפני שיהיה מאוחר מדי. עוד לא החלטתי האם התזמון להפיץ סדרה על אסון טבע קטסטרופלי בתקופה של משבר עולמי אמיתי היא חוסר טאקט או גאונות צרופה. לשיפוטכם.

Deca-Dence

שארית האנושות מתחבאת בתוך מבצר נייד מפני מפלצות שכבשו את רוב כדור הארץ. נערה בשם נאטסומה (Natsume) רוצה להצטרף ליחידה שתפקידה להילחם באותן מפלצות, אך היא נדחית בגלל ידה שנקטעה בילדותה ומשבצים אותה במקום זאת בניקוי השריון של המבצר. אבל אולי הבוס השתקן והזעפן שלה יכול לעזור לה בנושא.

The Millionaire Detective

מה היה קורה אילו ברוס ויין היה מוותר על כל הפרסונה של באטמן ומשתמש בהונו באופן ישיר כדי לפתור פשעים ותעלומות? התשובה הייתה, כנראה, משהו דומה ל- The Millionaire Detective. אל הבלש המיליונר מוצמד בניגוד לרצונו שוטר בשם הארו (Haru), שמנסה להראות לשותפו שלא כל בעיה ניתן לפתור עם כסף.

https://youtu.be/NQLTekb4eY8

Sword Art Online: Alicization War of Underworld 2

עונת ההמשך של הסדרה, שממשיכה בדיוק איפה שנעצרה העונה הקודמת בסוף 2019. קיריטו תקוע שוב בעולם וירטואלי אבל ניזוק ועכשיו הוא מרותק לכיסא גלגלים במצב דמוי כמעט מוות מוחי. חבריו מהעולם האמיתי ומהעולם הוירטואלי מנסים להגן עליו עד שישוקם, בעוד מלחמה משתוללת בעולם הוירטואלי ולתוצאותיה עלולות להיות השלכות במציאות.

Fire Force 2

עונת המשך שמבוססת על המנגה פרי עטו של אטסושי אוקובו (סול איטר), שהודיע לפני פחות מחודשיים על פרישתו מהתחום. בגדול, הסדרה מספרת על תופעה מוזרה והרסנית בה אזרחים מתלקחים באופן ספונטני והופכים למפלצות אש רצחניות, ועל היחידה המיוחדת שהוקמה כדי להכניע אותן.

https://youtu.be/z2DB0vAkz-Q

תגובות

במאמר זה

נגישות