סטאר טרק: פיקארד מקבלת עונה נוספת עוד לפני שבכלל החלה

בשירות הסטרימינג האמריקאי CBS All Access כה בטוחים בהצלחה של "סטאר טרק: פיקארד" שכבר הכריזו על העונה השניה 10 ימים לפני פרק הבכורה של הסדרה

סטאר טרק: פיקארד

מישהו מלא בביטחון עצמי בכוחה של פדרציית הכוכבים – שירות הסטרימינג האמריקאי CBS All Access הכריז שהסדרה סטאר טרק: פיקארד תקבל עונה נוספת, זאת עשרה ימים בלבד לפני הבכורה של העונה הראשונה.

"האנרגיה וההתרגשות סביב הבכורה של סטאר טרק: פיקארד הגיעה להיקף גדול יותר ממה שכולנו ב-CBS All Access קיווינו לו", נכתב בדיווח של Deadline על הנושא. "אנו מתרגשים משמחה להכריז על התכנית לעונה שניה לפני השקת הסדרה, ואנו בטוחים שמעריצי סטאר טרק וצופים חדשים כאחד יכבשו על ידי הקאסט המצטיין והסיפור המדוקדק של צוות הקריאייטיב כשהסדרה תעלה ב-23 בינואר".

נכון לרגע ההכרזה עוד אין פרטים נוספים על העונה השניה, אבל הערכות טוענות כי חלון הזמן אליו ההפקה שואפת הוא להשיק את העונה החדשה בסוף 2020 או בתחילת 2021 והיא תכלול עשרה פרקים, בדומה לעונה הראשונה.

סטאר טרק: פיקארד מחזיר את השחקן פטריק סטיוארט לנעליו של קפטן החללית אנטרפרייז, ז'אן לוק פיקארד, שנים אחרי שפרש מהשירות בפדרציית הכוכבים. שחקנים מזדקנים נוספים שיחזרו אל המסך הם ג'ונתן פרייקס בתפקיד הקצין וויליאם טי רייקר, ברנט ספינר בתפקיד הרובוט דאטה וג'רי ריאן בתור שבויית ה-Borg לשעבר Seven of Nine. מבחינת פרצופים חדשים הקאסט יכלול את השחקנים סנטיאגו קבררה, מישל הארד (תפקיד אורח בדרדוויל וג'סיקה ג'ונס), איסה בריאונס, אליסון פיל, הארי טרדווי (פני דרדפול) ואוון אבגורה.

https://youtu.be/3DSZr_u5xjg

תגובות

במאמר זה

נגישות