בית הדרקון, הספין-אוף של משחקי הכס, יגיע למסך ב-2022

מקור רשמי מ-HBO טוען ש"בית הדרקון" תגיע למסך ב-2022, אך לא נקב בתאריך ספציפי. וגם: מדוע הרשת זנחה את הפרויקט על המהלכים הלבנים?

בית הדרקון

סדרת הספין-אוף של משחקי הכס שתציג לנו את בית טארגריין לפני שהודח מכס המלוכה, בית הדרקון, עתידה להגיע אל המסך מתישהו במהלך שנת 2022.

על פי הדיווח באתר Variety, מי שמסר את המידע הזה הוא האחראי על שיבוץ התכנים (Programming Chief) של רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO. על אף זאת, הוא לא נקב בתאריך מדוייק לעליית הפרק הראשון של הסדרה לאוויר. טוב, לפחות קיבלנו מסגרת כללית של לוח הזמנים להפקת הסדרה.

בית הדרקון (במקור House of Dragon) הייתה אחת מתוך לא פחות מחמש סדרות ספין-אוף בעולם של משחקי הכס ש-HBO ניסו לפתח במקביל. בין הארבע הרעיונות שבוטלו ניתן היה למצוא פרויקט בשם הלילה הארוך בכיכובה של נעמי ווטס, שהיה אמור לעסוק ביצירת המהלכים הלבנים צפונית לחומה הגדולה. HBO, מהסיבות שלה, הזמינו פרק פיילוט של הפרויקט לפני שיחליטו האם להתחייב אליו ובסופו של דבר ביטלו אותו לפני שההפקה החלה.

בידיעה של Variety מסבירים ש-HBO העדיפו את בית הדרקון על פני הסדרה על המהלכים הלבנים מאחר ו"היא מתרחשת 8,000 שנה אחורה, אז היא דרשה הרבה יותר יצירתיות. היתרון של בית הדרקון הוא שיש טקסט כתוב של ג'ורג' וסוג של מפת דרכים. הפריקוול ההוא היה מאתגר יותר מבחינת בניית העולם".

עלילת סדרת הספין-אוף שנבחרה תהיה מבוססת על הספר אש ודם מאת ג'ורג' ר. ר. מרטין ותתרחש כ-300 שנה לפני אירועי סדרת משחקי הכס. על פי ידיעה קודמת בנושא, העונה הראשונה תכלול עשרה פרקים.

תגובות

במאמר זה

נגישות