רזידנט איוול 3 בטריילר חדש עם נמסיס בגרפיקה מודרנית

הטריילר החדש של רזידנט איוול 3 מציג את המאבק של ג'יל, קרלוס ודמויות נוספות להיחלץ מהעיר מוצפת הזומבים בעוד נמסיס רודף אחריהן

רזידנט איוול 3

חברת קאפקום פרסמה טריילר חדש לעיבוד המודרני של משחק הפעולה-אימה רזידנט איוול 3, שמתמקד בנפשות הפועלות של הסיפור.

בטריילר רואים בפעולה את הדמות הראשית של המשחק, ג'יל, שמנסה להיחלץ יחד עם שורדים נוספים מעיר שורצת זומבים. במקביל רודף אחריה נמסיס, זומבי ענק ובלתי מנוצח למראית עין, שמהווה האנטגוניסט המרכזי של המשחק. בין לבין פוגשים גם את קרלוס אוליבריה ומספר דמויות משניות נוספות. מי שרוצה לבחון את הדמויות מקרוב מוזמן לבדוק את גלריית התמונות הרשמית של סוני בפליקר.

רמזים ראשונים לקראת המהלך להוציא גרסה מחודשת של רזידנט איוול 3 ניתן היה למצוא עוד בדצמבר האחרון, אז כמה תמונות קונספט ארט דלפו לרשת והתגלגלו מהר מאוד אל הרשתות החברתיות. מצד שני, זו לא בדיוק הייתה הפתעה מאחר וקאפקום כבר חידשה בהצלחה את שני המשחקים הקודמים בסדרה.

מי שיצפה בטריילר עד סופו יגלה שני פרטים מעניינים: הראשון הוא שהמשחק יכלול בתוכו מצב משחק אונליין בשם Resident Evil Resistance, בו ארבעה שחקנים ינסו לשרוד מלכודות, זומבים ומגוון של זוועות אחרות; השני הוא שמי שירכוש את המשחק מראש יקבל אפשרות להחליף את תלבושות הדמויות לאלה שהיו בגרסת המקור מ-1999.

רזידנט איוול 3 יגיע לפלייסטיישן 4, לאקס בוקס 1 ולמחשב האישי ב-3 באפריל, מספיק זמן כדי להתכונן נפשית לקראת אפוקליפסת הזומבים ההולכת וקרבה.

תגובות

במאמר זה

נגישות