תמונות ראשונות דלפו מתוך הרימייק של Resident Evil 3

תמונות ארט ראשונות מהעיבוד מחדש של משחק הזומבים הקלאסי Resident Evil 3 מסתובבות ברשת החל מאמש. קאפקום לא הגיבה לדליפה אך יש השערה מתי תתקיים הכרזה רשמית

חברת קאפקום החלה בשנים האחרונות להוציא מחדש את סדרת משחקי האימה Resident Evil בגרסאות משודרגות גרפית, ועל פי דליפה היא ממשיכה אל המשחק השלישי בסדרה.

בפורום הגיימינג Resetera פורסם אתמול דיון מעניין עם תמונות ארט מתוך העיבוד מחדש של Resident Evil 3. התמונות הגיעו במקור מהאתר Gamstat, שתפקידו לעקוב אחרי משחקים חדשים שנוספים ל-Playstation Network. אמנם באתר כבר הספיקו להסיר את התמונות, אך כמו כל דבר שמגיע לאינטרנט – הן נפוצו במהרה לכל עבר.

בתמונות ניתן לראות את שתי הדמויות המרכזיות, ג'יל ונלטיין וקרלוס אוליבריה, כאשר ברקע נמצא הזומבי המאיים Nemesis. בנוסף, התמונות מציגות את שני הלוגואים של המשחק, Resident Evil כפי שהוא מוכר במערב ו-Biohazard כפי שנקרא במקור ביפן. חברת קאפקום עוד לא שחררה תגובה רשמית לדליפה המדוברת.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה ההשערות הפופולריות ביותר ברשת הן שהמשחק יוכרז באופן רשמי במהלך טקס פרסי הגיימינג השנתי, שיערך ביום חמישי הבא ה-12 בדצמבר. אז כל מה שנותר לנו לעשות הוא בעיקר להחזיק אצבעות חזק ולקוות לטוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות