צפו בסצינת קרב קצרה של וויצ'ר ששודרה בתכנית של ג'ימי קימל

השחקן הנרי קאביל התארח בתכנית הלילה של ג'ימי קימל במסגרת קמפיין הקידום של הסדרה וויצ'ר, שעתידה להיות זמינה לצפיה בסוף החודש בנטפליקס

וויצ'ר

לאחרונה התארח השחקן הנרי קאביל בתכנית של ג'ימי קימל ובמהלך הראיון הוקרנה סצינת קרב קצרה מתוך וויצ'ר, הסדרה החדשה בנטפליקס שמבוססת על סדרת הספרים והמשחקים בעלת אותו השם.

הנרי קאביל וג'ימי קימל דיברו על כל מיני נושאים כמו איך השחקן עבד קשה כדי להשיג את השרירים הדרושים לתפקיד של סופרמן ופעלולים על הסט שהוא מעדיף לעשות בכוחות עצמו. אם ברצונכם לדלג על כל הקשקשת ולהגיע ישר אל האקשן, אתם מוזמנים לקפוץ ל-6:20. שוב, שימו לב – מדובר בסצינה קצרה של בערך 15 שניות בלבד.

בנימה אישית – לא התלהבתי. משהו במוזיקת הרקע צורם מאוד לאוזן וסצינת הקרב עצמה נראית כאוטית ולא מעניינת. בנוסף, הקטע כולו נראה תלוש לחלוטין ללא הקשר כלשהו אבל אולי צופים שמכירים את חומר המקור הבינו אותו טוב יותר ממני. בכל מקרה, עוד מוקדם לשפוט את הסדרה רק על פי קטע קצרצר ועדיף שנראה את התוצר השלם לפני הכרעת פסק הדין.

רק נזכיר לכם שהטריילר המלא, שפורסם ביוטיוב בתחילת נובמבר, היה הרבה יותר מעניין ומקיף בהשוואה לקטע הפצפון וחסר ההשראה ששודר אצל ג'ימי קימל. למי שלא ראה או מעוניין לצפות בו שוב יכול לעשות זאת כאן למטה:

וויצ'ר בכיכובו של הנרי קאביל בתפקיד הראשי תהיה זמינה לצפייה עבור מנויי נטפליקס החל מה-20 בדצמבר. לחצו כאן לרשימת השחקנים המלאה של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות