השנה מתקרבת לסופה – משחקי חודש נובמבר 2017

לגו או ניד פור ספיד? סטאר וורס באטלפרונט 2 או קול אוף דיוטי החדש? הנה רשימת כל המשחקים החמים של חודש נובמבר שיאבקו על תשומת הלב והכיס שלכם

שיאה של עונת המשחקים הגיע, ויחד עם אוקטובר מדובר בתקופה עמוסה במיוחד, עם כל המשחקים הכי חמים ולוהטים של השנה שנלחמים על תשומת הלב שלכם. הנה כל המשחקים הכי שווים שהולכים לצאת החודש

Call of Duty: WWII

המשחק הארבע עשרה (וואו!) בסדרת Call of Duty חוזר אל התקופה הכי פופולארית של סדרת המשחקים הזה, מלחמת העולם השניה, אחרי כמה שנים של משחקים שמתרחשים בהווה ובעתיד. אנחנו שוב בזירה האירופאית והמשחק חוזר אל השורשים לא רק בתקופה שלו, אלא גם במשחקיות שלו, בלי כל המהלכים המתקדמים כמו טיפוס על קירות מהמשחקים האחרונים. כמו במשחק הראשון בסדרה אי שם ב-2003, הבריאות של השחקן לא עולה עם הזמן, וצריך לרפא בעזרת חובשים בשדה או חבילות ריפוי שמוצאים בשטח. המשחק יתרחש בכיבוש מחדש של צרפת ובלגיה מידי הגרמנים, עד נהר הריין שבגבולות גרמניה.

Call of Duty: WWII יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-3 לנובמבר.

Need for Speed: Payback

עוד משחק בסדרה ארוכת שנים (המשחק ה-23 בסדרה!), וכמו הרבה משחקי מירוצים בשנים האחרונות הוא משחק בעולם פתוח. הוא יתרכז בעיקר באקשן ומרדפים, והשחקנים יוכלו לבחור בין 3 דמויות שונות, כל אחת מהן עם יכולות אחרות. שלושתן מתאגדות יחד כדי להילחם בקרטל שנקרא "The House", ששולט בעולם התחתון בעיר Fortune Valley שבה מתרחש המשחק. המשחק יכלול גם קמפיין מרובה משתתפים וגם קמפיין לשחקן בודד, בניגוד למשחק הקודם בסדרה שהיה כולו מרובה משתתפים.

Need for Speed: Payback יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-10 לנובמבר.

Lego Marvel Super Heroes 2

המשחק החדש בסדרת משחקי לגו הבלתי נגמרת חוזר אל עולם הסופר גיבורים של מארוול, כשהפעם דמויות מתקופות שונות בעולם של מארוול נלחמות יחדיו נגד קאנג הכובש, שמטייל בזמן. לא הרבה השתנה בסדרה הזו, וגם במשחק הנוכחי. המון דמויות, כל אחת עם יכולות מעט שונות, 18 מיקומים שונים מעולמות הקומיקס של מארוול ובזכות השימוש במסע בזמן חלק מהדמויות יקבלו כמה גרסאות שונות שלהם, כמו למשל גרוט שיהיה גם בגרסת התינוק שלו וגם בגרסא הבוגרת שלו.

Lego Marvel Super Heroes 2 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4, ה-Switch וה-Xbox One ב-14 לנובמבר.

Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon

גם השנה יצא סוג משחקים נוסף בסדרת פוקימון, שאמורים להיות המשחקים האחרונים בסדרה לקונסולת ה-3ds, למרות שיש לנו הרגשה שעוד יבואו חדשים אחריהם. הפעם המשחק מתרחש באיזור שנקרא אלולה והוא מזכיר את האיים של הוואי. כמה פוקימונים חדשים, כמה אופציות חדשות בקרבות ועוד המון המון שעות של איסוף פוקימונים, כמו תמיד.

Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon יהיה זמין לקונסולת ה-3ds ב-17 לנובמבר.

Star Wars Battlefront II

אחרי שב-2017 סדרת Star Wars Battlefront עברה סוג של Reboot, משחק ההמשך מגיע החודש, והוא סוף סוף כולל גם קמפיין לשחקן בודד ולא רק משחק מרובה משתתפים. המשחק יכלול דמויות משלושת הטרילוגיות של סדרת הסרטים. בקמפיין לשחקן אחד נשחק את אידן ורסיו, מפקד בצבא האימפריה שנלחם בקרבות שיובילו אל עלילת הסרט הראשון בטרילוגיה החדשה. בחלק מהעלילה נוכל גם לשחק את קיילו רן ולוק סקאייווקר. בזירה מרובת המשתתפים, כל ה-DLC יהיה הפעם בחינם ולא בתשלום.

Star Wars Battlefront II יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One ב-17 לנובמבר.

Star Ocean: The Last Hope

גרסא מחודשת למשחק הרביעי בסדרת Star Ocean, שהיה המשחק האחרון בסדרה שקיבל ציונים טובים ונחשב למשחק טוב. הוא יכלול גרפיקה משופרת, תמיכה בעכבר ומקלדת במחשב האישי ואת אותה משחקיות של משחק תפקידים יפני קלאסי שמתרחש בעתיד הרחוק מאוד והוא בעצם פריקוול לשאר המשחקים בסדרה, כך שלא צריך להכיר אותם כדי לשחק ולהנות ממנו.

Star Ocean: The Last Hope יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולת ה-PS4 ב-28 לנובמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות