דיסי פאנדום יערך ב-22 באוגוסט, הכניסה לאירוע בחינם

דיסי פאנדום הוא כנס דיגיטלי שיהיה פתוח לקהל הרחב בחינם במשך 24 שעות ויכלול פאנלים, הכרזות על תכנים חדשים ובמה רחבה למעריצים

דיסי פאנדום

אולי בהשראת קומיק-קון שיערך השנה בצורה דיגיטלית לאור משבר הקורונה, חברת הקומיקס דיסי מבצעת מהלך דומה ומכריזה על דיסי פאנדום (DC Fandome), כנס וירטואלי שיתקיים ב-22 באוגוסט ויהיה פתוח בחינם לכולם.

כנס דיסי פאנדום יהיה מחולק לחמישה "עולמות" שונים, כל אחד עם מיקוד משלו:

  • DC WatchVerse – המקום לשבת מול המסך עם פופקורן ולצפות בפאנלים. צוות ושחקנים מהקאסט של שהאזאם, ברק שחור, אגדות המחר ועוד צפויים לקחת בהם חלק. כמו כן ניתן יהיה לצפות בשעות של תוכן, שחלקו לא נחשף לפני כן.
  • DC YouVerse – הזדמנות עבור המעריצים להביע את הערכתם למותגים השונים של דיסי ולהציג פאנפיקים, פאן-ארט, תחפושות קוספליי וכל תוכן אחר שנוצר על ידי המעריצים.
  • DC KidsVerse: מחפשים איך לחשוף את הילדודס לעולם של גיבורי-העל ואולי גם להעסיק אותם לשעה או שתיים? פה תמצאו תוכן שמתאים לכל המשפחה.
  • DC InsiderVerse: המיקוד המרכזי יהיה סרטון של מאחורי הקלעים ושיחות עם היוצרים ואנשי מפתח שעומדים מאחורי הפיתוח של ה-Arrowverse.
  • DC FunVerse: הפעלות ברשתות חברתיות, הגרלות של פרסים דיגיטליים ועוד כל מיני דברים כיפיים.

בנוסף, במסגרת הכנס צפויות הכרזות על תכנים עתידיים חדשים. עוד לא ידוע בדיוק במה מדובר, אבל ידוע כי תהיה נוכחות של WB Games, המפיצה של Injustice 2, מה שאומר שכנראה תהיה הכרזה על משחק חדש אחד לפחות.

על פי האתר הרשמי, דיסי פאנדום יפתח שעריו ב-22 באוגוסט למשך 24 שעות. לנוחיותכם, ניתן לעקוב אחרי עדכונים על האירוע גם ברשתות החברתיות של המותג ברשתות החברתיות פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

תגובות

במאמר זה

נגישות