קראש בנדיקוט 4 אולי יגיע בעתיד גם למחשב ולסוויץ'

משחק הפלטפורמה הנוסטלגי חוזר עם פרק המשך חדש לקונסולות, אך יש מי שרוצים לדעת האם קראש בנדיקוט 4 יגיע גם למחשב. ל-Activision יש תשובה לכך

קראש בנדיקוט 4

רק לפני יומיים הוכרז לקונסולות קראש בנדיקוט 4, ההמשך החדש למשחק הפלטפורמה הקלאסי מתקופת קונסולת הפלייסטיישן הראשונה, וכבר יש גיימרים ששואלים האם הוא עתיד להגיע גם אל המחשב. האתר PCGames העלה את אותה שאלה בדיוק והרים את הכפפה כדי לברר את הסיכויים. התשובה של נציגי Activision, המפיצה של המשחק החדש, הצליחה להפתיע או לכל הפחות לגרום לנו להרים גבה:

"אנו עדיין מבצעים הערכות לגבי פלטפורמות נוספות להשקה עתידית. המתינו למידע נוסף".

אמנם התשובה של Activision איננה מבטיחה דבר, אבל היא לכל הפחות משאירה מעט תקווה שאכן המשחק יגיע במועד מאוחר יותר גם למחשב ו/או לקונסולת הסוויץ' של נינטנדו. רק נזכיר שהטרילוגיה המחודשת של ספיירו יצאה במקור לקונסולות בשנת 2018 ושנה מאוחר יותר גם שחקני המחשב זכו ליהנות ממנה. מאחר ושני המשחקים המדוברים שייכים כיום לחברת Toys For Bob, סביר להניח שהמהלך הזה עשוי לחזור על עצמו.

https://youtu.be/aOGwx3Ju6QQ

עלילת קראש בנדיקוט 4 היא המשך ישיר לסיפור של טרילוגיית המשחקים המקורית, שפותחה בזמנו על ידי חברת Naughty Dog. הפעם קראש ואחותו קוקו יצטרכו לנדוד בין 4 עולמות שונים כדי לעצור את המזימה החדשה של דוקטור נאו קורטקס, שבמשחק הקודם נזרק אל העבר אך ניצל זאת כהזדמנות להתכונן לעימות הבא. סרטון הגיימפליי מציג גרפיקה משופרת ומשחקיות חדשה, שבאה לידי ביטוי בכוחות חדשים כמו הקפאת הזמן והיכולת לרוץ על הקירות והתקרה.

קראש בנדיקוט 4 עתיד להגיע לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1 ב-2 באוקטובר 2020. ההזמנה מראש כבר החלה באתר הרשמי של המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות