מרגו רובי מצטרפת לסרט חדש של שודדי הקאריביים

השחקנית מרגו רובי תיקח חלק בסרט חדש של שודדי הקאריביים, שיהיה סיפור מקורי שעומד בזכות עצמו עצמו בלי קשר לקו העלילה הנוכחי או לכוונה לאתחל את המותג

מרגו רובי

השחקנית מרגו רובי תיקח חלק בסרט חדש של מותג שודדי הקאריביים, כך על פי ידיעה בלעדית שפורסמה לראשונה באתר Hollywood Reporter.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה ידוע מעט מאוד על הפרויקט החדש הזה מבחינת עלילה מאחר והוא נמצא בשלבים מוקדמים מאוד, אבל לפי מה שדווח מדובר בסרט עם סיפור נפרד שעומד בפני עצמו ולא בהמשך או באיזשהו ספין-אוף מקו העלילה המרכזי של שודדי הקאריביים. עוד פרט מידע מעניין הוא שהתסריטאית כריסטינה הודסון, שבזמנו עבדה יחד עם מרגו רובי על הסרט ציפורי הטרף ועל הספין-אוף באמבלבי של הרובוטריקים, תשתתף גם בפרויקט הנוכחי.

בנוסף, נאמר שאין לסרט החדש שום קשר לכוונה לאתחל את המותג בעתיד. שודדי הקאריביים בכיכובו של ג'וני דפ נחשב לאחד מהמותגים הקולנועיים המכניסים עם הכנסות מצטברות בגובה של 4.5 מיליארד דולר אחרי חמישה סרטים, אבל בשנים האחרונות המותג החל להראות סימני הזדקנות: הסרט האחרון, נקמתו של סלזאר, אכזב והכניס רק 795 מיליון דולר ונקטל בביקורות. לכן, בימים אלה עובדים על הרעיון לאתחל את המותג כולו.

מרגו רובי פרצה אל התודעה בסרט יחידת המתאבדים, בו גילמה את הארלי קווין. הסרט עצמו נחל כישלון בקופות ובביקורות, אך מרגו רובי הצליחה לבלוט בתפקיד שגילמה ומכאן נוצר ציפורי הטרף, סרט ספין-אוף בכיכובה בתור הדמות הראשית. בין לבין היא גם הופיעה בהיו זמנים בהוליווד, סרטו האחרון של הבמאי טרנטינו.

תגובות

במאמר זה

נגישות