שמועה: משחק תפקידים של הארי פוטר יגיע לקונסולות הדור הבא

על פי השמועות, המשחק יגיע לפלייסטיישן 5 ולאקס בוקס אקס בחצי השני של שנת 2021. וורנר ברוס, המפיצה של משחקי הארי פוטר, עוד לא הגיבה לדברים

הארי פוטר

כבר זמן רב שאנחנו מקבלים פה ושם רסיסי שמועות על משחק תפקידים בכיכובו של הקוסם המפורסם וחבריו, אז הנה עוד אחת: על פי השמועה החדשה, משחק התפקידים החדש של הארי פוטר יגיע לקונסולות הדור הבא, כלומר לפלייסטיישן 5 ולאקס בוקס אקס, בחצי השני של שנת 2021.

המשחק המדובר אמנם עוד לא הוצג רשמית לציבור הרחב, אבל נאמר ממקורות שונים ברשת שחברת Avalanche Software עובדת על פיתוח משחק כלשהו של המותג ושהמפיצה וורנר ברוס רצתה להכריז על משחק שקשור להארי פוטר במסגרת כנס E3 השנתי, שלצערנו הרב התבטל לאור משבר הקורונה. על אף זאת, וורנר ברוס אמורים לקחת חלק בכנס הוירטואלי דיסי פאנדום, אז אולי הם ינצלו את ההזדמנות לזרוק לנו רמז.

הידיעה על כך פורסמה במקור על ידי האתר Bloomberg. נכון לרגע כתיבת שורות אלה וורנר ברוס עוד לא הגיבו על הדברים, אז מומלץ לקחת הכל בעירבון מוגבל עד שתינתן תגובה רשמית בעניין.

רק נזכיר לסיום שב-2018 דלפו כמה פרטים לגבי המשחק של הארי פוטר. אחד מהם הוא שהשם של הכותר יהיה כנראה Harry Potter Magic Awakened, אך מצד שני יכול שמדובר בשם זמני בלבד של הפרויקט. בנוסף, כמה צילומי מסך מתוך המשחק החלו להסתובב ברשת.

תגובות

במאמר זה

נגישות