קומיק-קון הום יערך בסוף יולי הקרוב וכולם מוזמנים

קומיק-קון הום, הגרסה הדיגיטלית שתחליף השנה את הכנס בסן דייגו, יכלול פאנלים בתחומים רבים וגם סדרה של פעילויות עבור הגולשים

קומיק-קון הום

בחודש הבא תוכלו למחוק מרשימת המשאלות שלכם את הסעיף של "להשתתף בכנס קומיק-קון" – הכנס בגרסתו הדיגיטלית, קומיק-קון הום (Comic Con @Home באנגלית), יתקיים בין התאריכים 22-26 ביולי.

על פי ההודעה שפורסמה באתר הרשמי, התכניות של קומיק-קון הום כוללות פאנלים ותצוגות שקשורות לעולמות הקומיקס, גיימינג, טלוויזיה, קולנוע וטווח רחב של נושאים רלוונטים נוספים. תהיה גם גישה ל-Exhibit Hall, דרכו תוכלו לרכוש מרצ'נדייז ודברים מגניבים אחרים אונליין. כמו כן, על אף שמדובר בכנס דיגיטלי ולא פיזי, יתקיימו פעילויות שיאפשרו לצופים לקחת בהן חלק בלי לצאת מהבית. מבחינת המעריצים הכבדים של הכנס שאוספים תגים של האירוע, הם יוכלו להוריד ולהדפיס את התגים של השנה באופן עצמאי.

"לראשונה בהיסטוריה שלנו מזה 50 שנה, אנחנו שמחים לארח וירטואלית כל אחד מסביב לעולם", נמסר מהדובר של קומיק-קון. "על אף שההגבלות להישאר בבתים הופכות את התקופה הזו לקשה מאוד, אנו רואים זאת כהזדמנות להפיץ קצת שמחה ולחזק את תחושת הקהילתיות".

כאמור, קומיק-קון הום יערך ב-22-26 ביולי חודש הבא, בדיוק כמו בתאריך שתוכנן לכנס המקורי בסן דייגו לפני פרוץ משבר הקורונה. כל מי שיש ברשותו חיבור לאינטרנט, שזה פחות או יותר כולנו, מוזמנים לצפות בכנס. בנוסף, מומלץ לגולשים לעקוב אחרי ההשאטאג הרשמי #ComicConAtHome ברשתות החברתיות השונות על מנת שיוכלו להשתתף בפעילויות המתוכננות מהבית.

אנחנו כבר סימנו את התאריכים האלה והדגשנו ביומן עם כל מרקר אפשרי. ואתם?

תגובות

במאמר זה

נגישות