צפו: Star Wars: Squardons בטריילר חשיפה של סימולטור קרבות חלל חדש

Star Wars: Squardons הוא סימולטור טיסה בו תוכלו להיות טייס של הרפובליקה החדשה או האימפריה ולהשתתף בקרבות חלל של עד 5 טייסים בכל צוות

star wars squardons

האם ז’אנר סימולטור הטיסה עושה קאמבק? Star Wars: Squardons, המשחק הבא תחת מותג סטאר וורס, נחשף אמש בטריילר מרשים שמשאיר טעם לעוד.

המשחק יאפשר לגיימרים להתגייס לאחד משני צדדים, הרפובליקה החדשה או צי האימפריה, ולהטיס חלליות אייקוניות כמו X-Wing ו-Tie-Fighter בקרבות חלל.

Star Wars: Squardons יכלול שני מצבי משחק עיקריים: הראשון הוא מצב סיפור, שהטריילר נותן לנו הצצה לדמויות הפועלות בו משני צידי המתרס ומתקיים כרונולוגית בתקופה בה מנסים למנוע את השלמת בנייתו של כוכב המוות החדש; השני הוא מצב המולטיפלייר, בו קבוצות של עד חמישה טייסים משלימות משימות ונלחמות זו בזו והצלחה משמעותה צבירת נקודות ועלייה בסולם הדרגות כדי לקבל שדרוגים ונשקים חדשים.

על פי מה שכתוב בתיאור הסרטון ביוטיוב, טריילר משחקיות צפוי להתפרסם ביום חמישי הקרוב, ה-18 ביוני, אז יש למה לחכות. בינתיים, תמונות ומידע נוסף על המשחק ניתן למצוא באתר הרשמי.

המשחק נמצא בפיתוח על ידי האולפן הקנדי Motive Studios, שגם פיתח את Battlefront II מלפני שלוש שנים. הוא יופץ על ידי חברת EA.

“יצרנו את המשחק הזה עבור כל מעריץ סטאר וורס שחלם אי-פעם על לטוס ברחבי הגלקסיה בחללית הקרב המועדפת עליו”, נמסר מהבמאי של המשחק ב-Motive Studios. “הצלחנו ליצור חוויית קרבות חלל נאמנה מאוד למקור, עם סיפור אותנטי שמזמין את מעריצי סטאר וורס לחקור בעזרת החללית שלהם פינות של הגלקסיה שלא נראו לפני כן”.

Star Wars: Squardons עתיד לצאת לקונסולות פלייסטיישן 4, אקס בוקס 1 ולמערכות מציאות מדומה ב-2 באוקטובר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא נאמר האם הוא צפוי להגיע גם לקונסולות הדור הבא. בכל אופן, הוא יתמוך במשחק רב משתתפים משותף בין כל הפלטפורמות.

תגובות

במאמר זה

נגישות