יואן מקגרגור ידבב את הצרצר בפינוקיו של נטפליקס

על פי ראיון מצולם ביתי שנערך עם השחקן, יואן מקגרגור הקליט כבר את רוב שורות הדיאלוג בתור הצרצר ג'ימיני עבור העיבוד של הבמאי גיירמו דל טורו

יואן מקגרגור

כבר זמן רב היה ידוע כי השחקן יואן מקגרגור משתתף בסרט מיוזיקל חדש של פינוקיו, אבל רק לאחרונה הוא חשף בדיוק באיזה תפקיד מדובר: ג'ימיני הצרצר, שמהווה המצפן המוסרי של ילד הבובה התמים.

יואן מקרגור חשף את המידע המעניין הזה במסגרת ראיון ביתי מצולם עם Ace Universe. הראיון המלא מצורף כאן למטה והקטע הרלוונטי מתחיל ב-1:50.

מקרגור הוסיף כי רוב הדיאלוג שלו כבר הוקלט וכל מה שנשאר, למיטב זכרונו, הוא להקליט שיר של הדמות. בנוסף, במסגרת הראיון המראיינת ניסתה לדוג פרטים חדשים על הסדרה של אובי-וואן, אבל זה פחות הצליח לה.

שמות בולטים אחרים שידועים כמעורבים בפרויקט הם טילדה סווינטון (דוקטור סטריינג', סרטי נרניה), שככל הנראה תדבב את הפיה הטובה שהפיחה רוח חיים בפינוקיו; רון פרלמן (הלבוי, חיות הפלא והיכן למצוא אותן), דיוויד בראדלי (וולטר פריי ממשחקי הכס והשרת הגועלי פילץ' מסרטי הארי פוטר) וכריסטוף ואלץ (אליטה: מלאך קרב). למעט יואן מקגרגור וטילדה סווינטון, עוד לא ידוע לאילו תפקידים שובצו שאר השחקנים.

מאחורי העיבוד המדובר של פינוקיו עומד הבמאי המפורסם גיירמו דל טורו, שברזומה שלו תמצאו את צורת המים ואת שני הסרטים הראשונים של הלבוי.

פינוקיו החדש הוא סרט אנימציה בסגנון Stop-Motion שמיועד לעלות בנטפליקס. על פי דיווחים קודמים, הוא אמור להיות הרבה יותר קודר באווירה הכללית שלו בהשוואה לגרסה הקלאסית של דיסני. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך ליציאת הסרט.

תגובות

במאמר זה

נגישות